Seria zlewozmywaków Prime Bicolor/Deante

Seria zlewozmywaków Prime Bicolor/Deante

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 wrz 2019 15:40

Nowy zlewozmywak Prime Bicolor to pierwsze na świecie połączenie dwóch pięknych i naturalnych rodzajów granitu, wydobywanych z naturalnego złoża, zlokalizowanego 100 metrów pod ziemią. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Seria zlewozmywaków Prime Bicolor

Nazwa kategorii: Przestrzeń kuchni i jadalni

Opis produktu: Wychodząc poza schemat myślenia o zlewozmywakach, proponujemy zaskakujące połączenie materiałów o różnych barwach. Ich zestawienie daje niezwykły efekt stylistyczny i wnosi powiew świeżości do kuchni. Nowy zlewozmywak Prime Bicolor to pierwsze na świecie połączenie dwóch pięknych i naturalnych rodzajów granitu, wydobywanych z naturalnego złoża, zlokalizowanego 100 metrów pod ziemią. Zestawienie dwóch odrębnych kolorów, kontrastujących ze sobą w niespotykany dotąd sposób. Komora zlewozmywaka wykonana jest z jednego rodzaju granitu, a jego górna część, zwana ociekaczem, z innego. Do wyboru mamy trzy klasycznie modne barwy: alabastrową biel, grafitową czerń i betonową szarość. Prawdziwą „kuchenną rewolucją” jest hydrofobowość użytego w produkcji granitu. Jest to, inaczej mówiąc, odpychanie cząsteczek wody, dzięki czemu płyny – takie jak soki, herbata czy kawa – szybko spływają po powierzchni, nie barwiąc jej. To dożywotnia cecha materiału, więc w odróżnieniu od powłok stosowanych przez inne firmy, nie ściera się i nie wymaga uzupełniania.

Kolejnym udogodnieniem są właściwości antybakteryjne, które zlewozmywak zawdzięcza dodatkowi jonów srebra. Ich zadaniem jest ochrona przed rozwojem zarazków na powierzchni, co jest bardzo ważne dla utrzymania w kuchni higieny i czystości. Ta właściwość również jest trwała i niezmienna przez wszystkie lata użytkowania zlewozmywaka. Podczas prac nad nowym projektem położyliśmy także nacisk na funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania. Dlatego zlewozmywaki Prime Bicolor są wytrzymałe, odporne na zadrapania, uderzenia oraz temperaturę do 280°C. Ich kształt także nie jest przypadkowy. Górna część ma aerodynamiczny kształt, z wyrazistymi, ostrymi liniami. Wyjątkowo duża i głęboka komora (40 x 40 x 22 cm) pomieści nawet wysokie naczynia i pozwoli ukryć je przed wzrokiem niezapowiedzianych gości. Dla jeszcze większego komfortu użytkowników w komplecie zamieszczono gotowy do montażu osprzęt typu „space saver”, pozwalający na efektywne wykorzystanie miejsca w szafce pod zlewozmywakiem. Na uwagę zasługuje fakt, że zlewozmywaki granitowe Deante są produkowane w całości w Polsce, co daje pewność zachowania najwyższych standardów wykonania i kontroli jakości. Potwierdzeniem tego jest długa, bo aż dziesięcioletnia gwarancja. Projekt: Michał Łój, Product Design Manager w Deante.

Od kiedy na rynku: 2019

Cena produktu: 1600 zł

Gwarancja produktu: 10 lat z możliwością przedłużenia do 15 po zarejestrowaniu produktu

Pogwarancja: Na terenie całej Polski

Dostępność na rynku: W najlepszych salonach wyposażenia w Polsce

Dokumentacja: Zgodne z normami PN-EN, atest NIZP-PZH

Deante Antczak Sp.j.
ul. Twarda 11/13, 95-100 Zgierz
Telefon: 42 638 30 14
deante@deante.pl
www.deante.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny