System modułowy Dalmine/Meblomak

System modułowy Dalmine/Meblomak

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
11 wrz 2019 16:33

Subtelny i praktyczny system modułowy z różnymi wariantami konfiguracji. Komfort zapewnia kombinacja sprężyn i pianki wysokoelastycznej, ruchome części każdego z oparć pełnią rolę regulowanych wielostopniowych zagłówków. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: DALMINE

Nazwa kategorii: Przestrzeń pokoju dziennego

Opis produktu: Duża i wygodna powierzchnia do leżenia typu "lift/puma" oraz pojemniki na pościel zwiększają możliwości wypoczynku. Efekt miękkości siedzisk i oparć uzyskany został poprzez zastosowanie odpowiedniej kombinacji sprężyn i wysokoelastycznej pianki oraz wypełnień włókniną puszystą. Konstrukcję taką posiada również miejsce do leżenia (po rozłożeniu), zapewniając dogodne warunki do wypoczynku. Mechanizm zajmuje niewiele miejsca, wymaga minimum wysiłku przy rozkładaniu; otrzymuje się pokaźną powierzchnię do leżenia. Ergonomia dzięki modułowości: różnorodność elementów pozwala na uzyskanie oryginalnych układów oraz rozmiarów mebla dostosowanych do własnej fantazji i możliwości. Zestawy narożnikowe można wyposażyć w elementy z pojemnikami.

Od kiedy na rynku: marzec 2018

Cena produktu: W zależności od konfiguracji. Sofa z funkcją do leżenia: od 4.099 zł, narożnik z funkcją do leżenia: od 5.234 zł

Gwarancja produktu: 24 miesiące; dla konstrukcji możliwość przedłużenia do 60 miesiecy

Pogwarancja: Własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie kraju

Dostępność na rynku: Salony firmowe i patronackie na terenie kraju

Meblomak Sp. z o.o.
Rumia, Szkutników 2, 84-230
Telefon/Fax +48 58 771 34 70
info@meblomak.pl
www.meblomak.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny