System modułowy Ortona/Meblomak

System modułowy Ortona/Meblomak

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
11 wrz 2019 16:32

Komfortowy system modułowy zapewniający doskonałe rozwiązanie pasujące do każdego wnętrza. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: ORTONA

Nazwa kategorii: Przestrzeń pokoju dziennego

Opis produktu: Mocne strony kolekcji: uniwersalność w kreowaniu zestawu o różnych kształtach i rozmiarach, głębokie wygodne siedziska, duża i wygodna powierzchnia do leżenia typu "lift/puma", zestaw zasilający dla urządzeń elektronicznych, pojemniki na pościel, ruchome wielostopniowe zagłówki. Ergonomia dzięki modułowości: różnorodność dostawek, elementów narożnych i boków pozwala na kreowanie oryginalnych układów oraz rozmiarów mebla dostosowanych do własnej fantazji i możliwości. Ruchome zagłówki pozwalają na wybranie ulubionej pozycji. Nowoczesny mechanizm funkcji do leżenia typu „lift” zajmuje niewiele miejsca, wymaga minimum wysiłku przy rozkładaniu; otrzymuje się pokaźną powierzchnię do leżenia, o zaskakującym komforcie: na całej powierzchni siedzisk i w funkcji do leżenia zastosowano odpowiednią kombinację sprężyn, pianki HR i pianki typu "memory" oraz wypełnień włókniną puszystą. Elementy BPRL / BPRP / EPR wyposażone są w gniazdo USB 5V i ładowarkę indukcyjną (do przystosowanych modeli smartfonów); trzy rodzaje boków do wyboru wzbogacają możliwości stylistyczne zestawów. Do wyboru szeroka gama tkanin obiciowych w niezliczonej ilości kolorów i faktur. Dla osób preferujących obicia skórzane oferujemy wyłącznie naturalne skóry licowe.

Od kiedy na rynku: lipiec 2019

Cena produktu: W zależności od konfiguracji. Sofa 3-os z funkcją do leżenia: od 4.491 zł; zestaw narożny z funkcją do leżenia: od 5.790 zł

Gwarancja produktu: 24 miesiące; dla konstrukcji możliwość przedłużenia do 60 miesięcy

Pogwarancja: Własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie kraju

Dostępność na rynku: Salony firmowe i patronackie na terenie kraju

Meblomak Sp. z o.o.
Rumia, Szkutników 2, 84-230
Telefon/Fax +48 58 771 34 70
info@meblomak.pl
www.meblomak.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny