Umywalki mineralne VIGOUR individual

Umywalki mineralne VIGOUR individual

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
26 sie 2019 10:28

Kolekcja umywalek mineralnych VIGOUR individual została stworzona przez zespół projektowy Michaela Steina współpracujący z marką VIGOUR od 2012 roku. Produkty zachwycają wyraźnie zarysowanym, filigranowym rantem i oryginalną bryłą. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Umywalki mineralne VIGOUR individual

Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: Kolekcja umywalek mineralnych VIGOUR individual została stworzona przez zespół projektowy Michaela Steina współpracujący z marką VIGOUR od 2012 roku. Produkty zachwycają wyraźnie zarysowanym, filigranowym rantem i oryginalną bryłą. Doskonale komponują się w łazienkach urządzanych w stylu zarówno nowoczesnym, jak i klasycznym, co czyni je bardzo wdzięcznymi przy aranżacji wnętrz. Niezwykle lekka, geometryczna forma umywalek stawianych na blacie lub na szafce w połączeniu z praktyczną, stojącą bądź ścienną armaturą, np. z kolekcji VIGOUR derby, to wyjątkowo funkcjonalny oraz elegancki zestaw w każdej łazience. Produkty zostały wykonane z kompozytów mineralnych. Materiał ten jest łatwy w utrzymaniu czystości oraz bardzo wytrzymały, dzięki temu umywalki mają większą odporność na uszkodzenia. W kolekcji umywalek VIGOUR individual dostępne są dwa modele okrągłe o średnicy 40 i 45 cm oraz dwa owalne o wymiarach 60 x 45 cm i 60 x 42 cm. Taki wybór zapewnia dopasowanie do każdej wielkości łazienki.

Od kiedy na rynku: Styczeń 2018

Cena produktu: od 697 zł

Gwarancja produktu: 5 lat

Pogwarancja: Serwis fabryczny na terenie Polski (serwisant w każdym mieście).

Dostępność na rynku: Wyłącznie w Salonach Łazienek Elements.

Dokumentacja: Produkty posiadają Deklaracje Właściwości Użytkowych, są oznaczone znakiem CE.

Nagrody,opinie,rekomend.: Marka Vigour jest tegorocznym zwycięzcą konkursu German Brand Award w kategoriach Heating & Bathroom oraz Product Brand of the Year, German Design Award Special 2017, Plus X Award 2016 "Fachhandwerksmarke des Jahres, Nagroda GOOD DESIGN.

HBH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (dystrybutor Nikles Inter AG na Polskę), reprezentujący sieć Salonów Elements w Polsce.
ul. Wichrowa 28, 60-449 Poznań
tel. 61 849 8100

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny