Zestaw modułowy Lipari/Meblomak

Zestaw modułowy Lipari/Meblomak

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
11 wrz 2019 16:32

Komfortowy zestaw modułowy przeznaczony do relaksu w strefie dziennej. Jego atutem są elementy wyposażone w "recliner": siłowniki elektryczne powodujące wysunięcie i podniesienie podnóżka, wysunięcie siedziska do przodu, nachylenie oparcia. Wszystkie poduszki oparciowe mają ruchome zagłówki (również siłowniki elektryczne) pozwalające uzyskać wygodne oparcie głowy. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: LIPARI

Nazwa kategorii: Przestrzeń pokoju dziennego

Opis produktu: Sterowanie reclinerem i zagłówkiem - mechanizm elektryczny uruchamiany niezależnymi przyciskami dla podnóżka/siedziska oraz zagłówka, dyskretnie zamontowany w bocznej cześci siedziska. Możliwość łączenia modułów z reclinerem (siedziska o dwóch różnych szerokościach) i modułów ze sterowanymi zagłówkami (również otomana) pozwala na prawie dowolne komponowanie ulubionych zestawów: foteli, sof, narożników. Możliwości kolekcji wzbogacają elementy prostokątne i trapezowe, które wyposażone są w schowek-kontener oraz ładowarkę indukcyjną do smartfonów i podwójne gniazdo USB 5V. Zestawy narożne można dodatkowo wyposażyć w elementy z pojemnikami na pościel. Komfort osiągnięty dziki zastosowaniu sprężyn falistych, kieszeniowych oraz pianki HR. Możliwość wykonania w tkaninie i w skórze.

Od kiedy na rynku: lipiec 2019

Cena produktu: W zależności od konfiguracji. Fotel z elektrycznym reclinerem: od 3.016 zł, zestaw dwuosobowy z reclinerami i elementem prostokątnym: od 6.165 zł

Gwarancja produktu: 24 miesiące; dla konstrukcji możliwość przedłużenia do 60 miesiecy

Pogwarancja: Własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie kraju

Dostępność na rynku: Salony firmowe i patronackie na terenie kraju

Meblomak Sp. z o.o.
Rumia, Szkutników 2, 84-230
Telefon/Fax +48 58 771 34 70
info@meblomak.pl
www.meblomak.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny