Zlewozmywak granitowy Komodo/Laveo

Zlewozmywak granitowy Komodo/Laveo

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 wrz 2019 11:49

KOMODO to wyjątkowy zlewozmywak granitowy, który wyróżnia oryginalny, szeroki, widoczny na tle kuchennych mebli front. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

Nazwa produktu: Zlewozmywak granitowy KOMODO  

Nazwa kategorii: Przestrzeń kuchni i jadalni

Opis produktu: Zaprojektowany przez Marię Kubiak, Product Managera marki Laveo, autorski zlewozmywak, to polska produkcja i jedyny tego typu produkt na rynku wykonanym z materiału jakim jest granit. Unikalna bryła KOMODO idealnie sprawdzi się w kuchniach w stylu skandynawskim czy prowansalskim.

Model charakteryzuje się dużą, funkcjonalną komorą, a jej wystający front umożliwia przysunięcie się jak najbliżej zlewozmywaka i przyjęcie wygodnej, nieobciążającej pleców, pozycji podczas wykonywania codziennych czynności.

KOMODO może poszczycić się odpornością na zarysowania, przebarwienia, szok termiczny i wysoką – do 250°C, temperaturę. Niezawodność granitu pozwoliła także na objęcie zlewozmywaka 10-letnim okresem gwarancyjnym i ogólnopolskim serwisem dojazdowym. Front zlewozmywaka, zwany też nie bez powodu „fartuchem”, chroni blat i drzwi mebli przed bezpośrednim kontaktem z wodą.

Zlewozmywak wyposażony został w syfon typu Space Saving, który oszczędza miejsce w szafce tym samym, ułatwiając organizację przestrzeni na systemy do segregacji śmieci. Dodatkowo produkt został wyposażony w korek automatyczny, ułatwiający otwieranie i zamykanie spustu wody, bez potrzeby zanurzania rąk w wodzie wykorzystanej do mycia naczyń.

Od kiedy na rynku: listopad 2019

Cena produktu: 790 zł

Gwarancja produktu: 10 lat (szczegóły w karcie gwarancyjnej)

Pogwarancja: Ogólnopolski serwis dojazdowy

Laveo
Al. Kościuszki 1, 90-418 Łódź
Telefon/Fax: +48 42 715 41 33
bok@laveo.pl
www.laveo.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny