×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Anielskie Boże Narodzenie. Obejrzyj przepiękną sesję świąteczną

Anielskie Boże Narodzenie. Obejrzyj przepiękną sesję świąteczną

Autor: Urszula Tatur
28 lis 2014 10:26

Choć to Mikołaj przynosi prezenty, to właśnie anioły czuwają nad miłą, rodzinną atmosferą podczas Bożego Narodzenia. Nie wierzycie? Zobaczcie świąteczny dom Pani Edyty, w którym anioł zamieszkał na stałe.

Pióra, połyskujące szlachetnością srebro i złoto, stare szkło, kwiaty obszywane perłami i różnokolorowe ptaki skrzące brylantami to zestaw rodem z kobiecej toaletki. Równie efektowne a jednocześnie sentymentalne mogą być nasze święta... Dlaczego nie ubrać je w rodzinne klejnoty i pełne wyrazu ozdoby?

Powroty do przeszłości…

Święta w domu naszych dziadków i pradziadków na pewno wyglądały inaczej. Punkt wyjścia do takich wspomnień będą stanowiły odziedziczone po przodkach rodzinne srebra, porcelana czy choćby szklane drobiazgi przechodzące z rąk babci w ręce wnuczki... Kiedy obarczone przeszłością i tradycją przedmioty trafią  na nasz stół, nastrój świąt stanie się niepowtarzalny i indywidualny.

Domowe anioły

Co rodzina, to nowa historia i nowe barwy... Jak się okazuje, złote sztućce babci Magdaleny, w połączeniu ze srebrnymi paterami i szkłami ciotki Weroniki, stworzą nową jakość. Dodajmy do nich jeszcze coś od siebie, np. czarne kieliszki stylizowane na gotyckie puchary. I nie martwmy się o efekt. Nad złączeniem historii z chwilą obecną i naszymi nastrojami, czuwają domowe anioły...

Tekst i stylizacja: Beata Leszczyńska.

 Za sesję dziękujemy projektantce wnętrz Pani Edycie Mężyńskiej oraz jej rodzinie.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także