Piękne ściany: ciekawe, świąteczne dekoracje

Piękne ściany: ciekawe, świąteczne dekoracje

Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
16 gru 2014 12:42

Choinka, kolorowe światełka i stroik ze świeczkami to główne atrybuty bożonarodzeniowej dekoracji domu. To jednak nie wszystko. W naszej galerii znajdziecie pomysły na świąteczną dekoracje ścian.

Dekorując dom na Boże Narodzenie ubieramy choinkę, okręcamy na balustradzie kolorowe światełka, a na drzwiach wieszamy zielony stroik z bombkami. Stół zaściełamy pięknym obrusem na którym ustawiamy elegancką zastawę. A co ze ścianami?

Z reguły pozostawiamy je bez „świątecznego odzienia”, no bo przecież nie namalujemy na nich Mikołaja z saniami pełnymi prezentów czy maleństwa śpiącego w żłóbku. Taki obrazek byłby na topie tylko przez tydzień, po co więc tracić czas i pieniądze by go stworzyć, a później szybko usunąć?

Na szczęście są szybsze i mniej skomplikowane metody by zmienić wygląd ścian na czas świąt. Możemy wykorzystać naklejki ścienne z których stworzymy gotowy obrazek lub własną aranżację, także na ścianie, oknie czy lodówce. Asortyment proponowany przez producentów jest tak szeroki, że z pewnością wyczarujemy dekorację odpowiednią zarówno do nowoczesnego, jak i klasycznego wnętrza. Warto sięgnąć też po tapety czy fototapety, które po świętach można dość łatwo odkleić nie niszcząc powierzchni ściany.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także