PARTNER PORTALU
Radosne Boże Narodzenie. Zobacz wesołe figurki do dekoracji

Radosne Boże Narodzenie. Zobacz wesołe figurki do dekoracji

Autor: Joanna Buharewicz
19 gru 2014 15:35

W okresie Bożego Narodzenia na każdym kroku spotykamy wesołe mikołaje, renifery czy bałwanki. Nic dziwnego – przecież to takie wdzięczne motywy! Sprawdźcie jak z ich pomocą ozdobić mieszkanie na Święta.

Figurki z typowo świątecznymi i zimowymi motywami ucieszą nie tylko dzieci, ale także wszystkich dorosłych, lubiących nostalgiczne, a jednocześnie zabawne dekoracje.

Niejednemu uśmiechnie się buzia na widok grubiutkich mikołajów, wychudzonych krasnali czy wesołych reniferów. Producenci świątecznych ozdób nie oszczędzili nawet postaci ze Stajenki! Maryja, Józef i Jezusek coraz częściej są przedstawiani są z przymrużeniem oka.

Wesołe figurki robione są z przeróżnych materiałów – od porcelany, po drewno i filc. Takie zabawne ozdoby można także zrobić samemu – umożliwią to specjalne foremki do lizaków.

Niektóre z figurek, dzięki zamontowanym ledom, służą przy okazji jako lampki. Zastosowań takich wdzięcznych ozdób jest naprawdę wiele. Można z ich pomocą zaaranżować żartobliwą szopkę lub filuternie przyozdobić świąteczny stół. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także