PARTNER PORTALU
Świąteczne dekoracje dla małych i dużych

Świąteczne dekoracje dla małych i dużych

Autor: Urszula Tatur
15 gru 2014 13:02

Święta to magiczny czas, a w tę magię najbardziej wierzą dzieci. Wspomnienia z dzieciństwa budują obraz Bożego Narodzenia na całe dorosłe życie. Warto zatem nadać im odrobinę blasku.

Święta są dla dzieci niesamowitym przeżyciem. To czas, kiedy ubieramy choinkę, spotykamy się z całą rodziną, wspólnie biesiadujemy i cieszymy się sobą nawzajem. Jednak dla naszych maluchów to coś więcej - to sielski obraz rodzinnej zgody, który pozostaje na całe życie. To pierwsza gwiazdka i wspólne kolędowanie. To w końcu Mikołaj i wymarzone prezenty. Jak zatem przygotować dom na święta by zrobić wrażenie na najmłodszych?

To wcale nie jest takie trudne. Wystarczy odrobina wyobraźni, by zamienić nasz dom w magiczną krainę. Z pomocą przyjdą gotowe dekoracje świąteczne, które odnajdziemy w sklepach.

Urocze reniferki, bożonarodzeniowe jodełki, brykające jelonki z chęcią zagoszczą na naszych półkach. Kolorowe bombki, ręcznie robione czy też szklane w świątecznych kolorach ozdobią każdą choinkę. A grające kolędy pozytywki czy śpiewający Mikołaj dopełnią dzieła.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także