PARTNER PORTALU
Elegancja i minimalizm. Odświętne aranżacje stołu na Sylwestra

Elegancja i minimalizm. Odświętne aranżacje stołu na Sylwestra

Autor: Joanna Buharewicz
29 gru 2014 10:15

Boże Narodzenie za nami. Być może niektórzy mają już dość pyzatych aniołków i wesołych mikołajów. Jednak przed nami kolejny powód do świętowania – Sylwester i Nowy Rok. Zobaczcie jak elegancko i minimalistycznie ozdobić stół na przyjęcie.

Lekko zmęczeni, ale podekscytowani świątecznymi wrażeniami powoli wracamy do rzeczywistości. Jednak końcówkę roku chcemy jeszcze przeżyć na pełnych obrotach, bawiąc się z rodziną i przyjaciółmi na sylwestrowym przyjęciu lub noworocznym obiedzie. W taki czas stół i mieszkanie koniecznie musi wyglądać odświętnie.

Choinka jeszcze pachnie i będzie stanowiła piękne tło dla uroczyście nakrytego stołu. Jeśli chcemy zrezygnować z wesołych bożonarodzeniowych ozdób, postawmy po prostu na elegancką zastawę, która sama w sobie jest odświętna. Klasyczna porcelana, wytworna szklana zastawa czy nowoczesne wzornictwo – wszystkie te warianty sprawią, że przyjęcie nabierze stylowego charakteru.

Wesołe Świąteczne ozdoby można też zastąpić designerskimi dekoracjami, takimi jak metalowe czy drewniane świeczniki i lampiony. Gwiazdy i choinki nie muszą iść w zapomnienie. Wybierzmy po prostu bardziej minimalistyczne czy eleganckie wersje – złocone, metalowe, kryształowe. Wszak Sylwester i Nowy Rok to wyjątkowy czas, który warto uświetnić elegancką oprawą i nie zawsze musi być ona pełna przepychu.  

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także