×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Przytulnie i strojnie. Zobacz jak pięknie nakryć stół na przyjęcie

Przytulnie i strojnie. Zobacz jak pięknie nakryć stół na przyjęcie

Autor: Joanna Buharewicz
Dodano: 29 gru 2014 11:44
Zaktualizowano: 31 gru 2014 10:08

Długi świąteczno-noworoczny weekend sprzyja przygotowaniom do przyjęć. Sylwestrowy stół powinien wyglądać wystawnie, ale przytulnie. Nasze inspiracje podpowiedzą, jak zaaranżować go, by wyglądał strojnie i bogato.

Sylwester i Nowy Rok nieodłącznie wiążą się z czasem Bożego Narodzenia, przez co chętnie sięgamy wtedy po motywy wykorzystane na świątecznych stołach.

W zapomnienie idą głównie mikołaje, które dostarczyły już prezenty i mogą odpocząć (w Laponii lub na dnie szafy) przed kolejnym Bożym Narodzeniem. Gwiazdy, brokatowe bombki, śnieżynki i złote choinki zostaną z nami na dłużej. Z ich pomocą elegancko przystroimy sylwestrowe i noworoczne stoły.

Porcelanowa zastawa i przede wszystkim wszelkiego rodzaju kieliszki będą punktem obowiązkowym na takim stole. Złoto, biel, fiolet i srebro to ponadczasowe kolory, które wiodą prym wśród odświętnej zastawy. Niezwykle eleganckie będą kryształowe kieliszki lub szklane patery z pokrywami.

Producenci oferują szeroki wybór odświętnej zastawy, która znakomicie sprawdzi się na domowych przyjęciach w gronie rodziny lub przyjaciół.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także