PARTNER PORTALU
Modna strefa zmywania. Tak wygląda w domach Polaków

Modna strefa zmywania. Tak wygląda w domach Polaków

Autor: Anna Sołomiewicz
19 lis 2015 14:18

Strefa zmywania także może być pięknym elementem aranżacji kuchni. Wystarczy, że wybierzemy odpowiedni zlewozmywak i baterię.

Współcześnie produkowane zlewozmywaki i armatura kuchenna są funkcjonalne, trwałe, odporne na urazy mechaniczne, a także - w przypadko baterii - wodooszczędne. Co więcej, są również atrakcyjne wizualnie. Stare zlewozmywaki nakładane na blat wyparły niemal całkowicie zlewozmywaki wpuszczane oraz podwieszane - takie, które wręcz znikają w blacie.

Chowanie zlewu i pewna jednorodność wzornicza blatu ze zlewozmywakiem to bardzo popularny trend we współczesnych kuchniach. Coraz częściej decydujemy się na blat i zlewozmywak w tym samym kolorze, czemu pomaga popularność zlewów z kompozytu, które mogą mieć najróżniejsze kolory.

Zmiana w stylu życia Polaków oraz fakt, że coraz częściej inwestujemy w zakup zmywarki sprawiły, że jesteśmy świadkami znikania zlewozmywaków dwukomorowych na rzecz tych z pojedynczą komorą i np. ociekaczem.

Baterie w dalszym ciągu najczęściej pozostają chromowane, pięknie połyskujące, bardzo eleganckie. Choć nie można nie zauważyć pojawiającej się tendencji do wykorzystywania elementów kolorystycznych w postaci np. przycisków na wylewce, które dobierane są pod kolor zlewozmywaka.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także