PARTNER PORTALU
Porcelanowa filiżanka - wybierz wzór dla siebie!

Porcelanowa filiżanka - wybierz wzór dla siebie!

Autor: Katarzyna Masłowska
03 wrz 2019 10:18

Piękno przedmiotów wokół sprawia, że z pozoru zwykłe chwile nabierają szczególnego charakteru. Dlatego, warto wybrać porcelanową filiżankę, która reprezentuje styl i elegancję.

Rococo - klasyczne i historyczne

Rococo to fason, którego historia sięga XIX wieku. Od lat z dumą zdobi stoły i godnie reprezentuje fenomen polskiej, klasycznej ceramiki. Delikatna forma i harmonijna linia stały się znakiem rozpoznawczym porcelanowej sztuki rękodzielniczej.

Filiżanka Rococo będzie dumnie symbolizowała ponadczasowość klasycznych wzorów polskiej porcelany i z wdziękiem wzbogacała każdy poranek.

Sofia - reliefowy majstersztyk

Kolekcja Sofia to kompozycja klasycznej bieli i eleganckiej formy z nowoczesnym designem. Stworzona została z myślą o codziennych chwilach z bliskimi, w tym leniwych porankach przy ulubionej kawie.

Zobacz także: Dom parterowy. Nowoczesna willa o powierzchni 135 metrów

Sofia wyróżnia się charakterystycznymi reliefami, które podkreślają subtelny urok porcelany. Zestaw do kawy zdobiony złotem doskonale wkomponuje się w każdą aranżację. To idealna propozycja na gorący napój i słodki poczęstunek.

Astra India – blask i elegancja

Kolekcja Astra India wyróżnia się wyrazistymi, etnicznymi wzorami. Jest ona owocem współpracy polskiej fabryki z włoskimi artystami. Wytworna i elegancka forma oraz subtelność porcelany w połączeniu z bogatym, złoconym deseniem tworzą niepowtarzalną całość. To propozycja, która sprawi, że każdy gość poczuje się potraktowany, niczym król.

Jenny Art Deco – w odsłonie czerni i złota

Marka Ćmielów przygotowała coś specjalnego także dla miłośników stylu art deco. Eleganckie, a zarazem nowatorskie dekoracje, utrzymane w tonacji bieli, czerni i złota, zdobią ćmielowską Jenny.

Wydobywają z kultowej kolekcji klasyczne piękno i niezwykły urok. Tradycyjne linie i stylistyka, nawiązująca do przełomu lat 60. i 70. w połączeniu z magią lat 30 sprawiają, że obok Jenny Art Deco ciężko przejść obojętnie.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także