Szuflada w kuchni. Poznaj zalety systemu Slim Box

Szuflada w kuchni. Poznaj zalety systemu Slim Box

Autor: Amix
20 lut 2018 09:40

Przeznaczony do zabudowy szuflad system Slim Box to jedyny system w Polsce, w którym frezowanie dna szuflady jest zbędne. Wsuwając dno w boki eliminujemy jego wystawanie poza obrys szuflady. Jest to zupełnie nowy wymiar montażu. Znacznie skracamy czas i zmniejszamy koszt realizacji zamówienia.

Od kilku sezonów szuflady skutecznie wypierają standardowe szafki z przestrzeni kuchennej. Do dyspozycji mamy nowoczesnej konstrukcji systemy do zabudowy szuflad. Cechuje je minimalistyczny design, funkcjonalność i wszechstronność zastosowania. Takie rozwiązania pozwalają maksymalnie wysunąć szufladę na zewnątrz w celu pełnego wglądu do jej zawartości, a ciche domykanie sprawia, że użytkowanie szuflad jest bardziej komfortowe.

System Box przeznaczony do zabudowy szuflad – SB Slim Box to jedyny system w Polsce, w którym frezowanie dna szuflady jest zbędne. Wsuwając dno w boki eliminujemy jego wystawanie poza obrys szuflady. Jest to zupełnie nowy wymiar montażu. Znacznie skracamy czas i zmniejszamy koszt realizacji zamówienia. Docenią to zarówno stolarze oraz firmy meblowe, jak i klienci.

SB10 to najnowsza odsłona znanego i bardzo cenionego systemu do zabudowy szuflad System Box. Innowacyjny system wyposażony w ultracienkie płaszcze boczne charakteryzuje się nowoczesnym oraz gładkim wzornictwem. Spełnia wysokie wymagania wytrzymałościowe, funkcjonalne i estetyczne. Zmniejszony rozmiar boków i wysokie obciążenie dynamiczne 40 kg pozwoli nam na zagospodarowanie dodatkowej przestrzeni wewnątrz szuflady. Nowa konstrukcja opiera się na wysokiej klasy prowadnicach z funkcją miękkiego domykania, gwarantując bezproblemową pracę przez wiele lat.

Spośród dwóch kolorów z nowej gamy kolorystycznej, czterech wysokości oraz siedmiu długości boków stworzymy szufladę na miarę naszych potrzeb i upodobań.

Dostępny w:

- pięciu wysokościach: 62,5, 88, 126, 172, 238 (mm)

- siedmiu długościach: 270, 300, 350, 400, 450, 500, 550 (mm)

- dwóch wersjach: do standardowych szuflad z uchwytami lub w wesji push-to-open

- dwóch kolorach: biały, antracyt

Cechy produktu:

- pełny wysuw, cichy domyk

- obciążenie do 40 kg

- pełna regulacja

- prosty montaż i demontaż

www.amix.pl

15-694 Białystok, Fasty
ul. Szosa Knyszyńska 6
Tel. +48 85 742 14 75
Fax +48 85 742 70 35
amix@amix.pl

Zaloguj się

Zobacz także