×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Dlaczego warto wybrać lodówkę do zabudowy? 5 rzeczy, o których musisz wiedzieć

Dlaczego warto wybrać lodówkę do zabudowy? 5 rzeczy, o których musisz wiedzieć

Autor: Urszula Tatur
05 paź 2020 12:22

Wybierając lodówkę do zabudowy nie musisz iść na kompromisy. Nowoczesne modele oferują technologie i innowacje, które pozwalają zachować świeżość i smak produktów na dłużej. Oto 5 rzeczy, które oferują nowoczesne lodówki do zabudowy.

Jeszcze więcej miejsca do przechowywania

Zdarza się, że lodówka sprawia wrażenie dużej, ale po chwili okazuje się, że przestrzeń do przechowywania produktów wcale nie jest imponująca. Dzięki zastosowaniu wysokowydajnej izolacji, ścianki urządzenia są znacznie cieńsze a wydajność energetyczna urządzenia pozostaje na wysokim poziomie. Dzięki temu można zyskać dodatkową przestrzeń na przechowywanie – w ramach standardowych wymiarów zewnętrznych urządzenia.

Świeżość na dłużej

Odpowiednie przechowywanie pozwala znacznie wydłużyć okres przydatności do spożycia produktów spożywczych, szczególnie warzyw i owoców. Pełnowartościowe składniki są podstawą dobrze zbilansowanej diety. Dlatego tak ważne są technologie chłodnicze, które zapewniają optymalne warunki wewnątrz urządzenia. Na uwagę zasługuje technologia, która dzięki dwóm niezależnym obiegom powietrza zapewnia optymalną temperaturę i wilgotność w chłodziarce i zamrażarce, a także zapobiega mieszaniu zapachów. To sprawia, że żywność nie wysycha i dłużej pozostaje świeża, zachowując swój naturalny smak i zapach.

Zmień zamrażarkę w chłodziarkę jednym przyciskiem

Spodziewasz się gości lub planujesz większe zakupy, które starczą na dłużej? W takich sytuacjach sprawdzą się elastyczne rozwiązania, które oferują lodówki wyposażone w strefę Cool Select+. Jeśli chcesz, możesz korzystać z tej strefy jako zamrażalnik (od -23 do -15°C), a w razie potrzeby, za dotknięciem jednego przycisku, zamienić zamrażalnik w jedną z komór, w której utrzymuje się optymalna ustalona temperatura: 2°C (tryb chłodziarki),-1°C (schładzanie), -5°C (lekkie zmrażanie). Ty decydujesz, jaką funkcję pełni komora i dzięki temu zawsze dostosujesz urządzenie do swoich potrzeb.

Łatwy dostęp do produktów

Przygotowując codzienne posiłki chcemy mieć wszystko w zasięgu ręki. Dlatego też producenci stawiają na szereg rozwiązań, które zdecydowanie wpływają na komfort i wygodę użytkowania sprzętu. Jest to m.in. pojemnik, do którego w łatwy sposób wkładamy i wyjmujemy ulubione i często używane artykuły spożywcze. Kolejnym ułatwieniem jest wysuwana półka, dzięki której już nigdy nie zapomnimy o żadnym produkcie schowanym w kącie zamrażarki. Pozwala ona w łatwy sposób układać i wyjmować zamrożone produkty, także te ukryte w rogach. Zastosowane rozwiązania to gwarancja porządku w lodówce.

Harmonia we wnętrzu

Wybierając lodówkę, która wraz z pozostałymi urządzeniami do zabudowy stworzy harmonijną i elegancką przestrzeń, powinniśmy zwrócić uwagę na jej wymiary i design, ale także na to czy swoimi funkcjami wpisze się w potrzeby domowników. Nowoczesne lodówki łączą ze sobą mnogość funkcji, których celem jest dbałość o komfort i zdrowie użytkowników. Ostateczną decyzję, który model lodówki wybrać i na jakie technologie postawić, powinniśmy oprzeć na analizie własnych potrzeb i upodobań. Przemyślany zakup będzie procentował przez długie lata.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także