Efektywne zmywanie przyjazne dla środowiska

Efektywne zmywanie przyjazne dla środowiska

Autor: Urszula Tatur
31 sie 2020 13:43

Nowe zmywarki łączą w sobie wszystkie najlepsze cechy, których oczekują dziś osoby świadomie dokonujące wyboru urządzeń domowych. Najważniejsze z nich to efektywność i wydajność przy zachowaniu wyjątkowej oszczędności energii i zużycia wody.

Wnętrze urządzenia jest niezwykle elastyczne. Dzięki przesuwnym elementom możesz zmieniać wymiary opatentowanej szuflady 3D-MultiFlex i tworzyć przestrzeń na naczynia i akcesoria o niestandardowych kształtach: obok sztućców można tam włożyć również małe naczynia, akcesoria kuchenne, czy szklanki do espresso. Przestrzeń elastycznego kosza FlexLine możesz kształtować tak, by umieszczać w nim różne, także nietypowe rodzaje naczyń, które zostaną umyte zawsze bezpiecznie i dokładnie.

Mając za sobą 90 lat doświadczenia w produkcji zmywarek oraz 20 milionów wyprodukowanych zmywarek automatycznych Miele stworzyło urządzenia, które imponują jakością, wydajnością i efektywnością. Innowacyjny program QuickPowerWash pozwala efektywnie umyć naczynia już w ciągu 58 minut. W programie Automatic AutoSensor kontroluje przejrzystość wody i mierzy stopień zabrudzenia naczyń. Waterproof System uchroni Cię przed zalaniem mieszkania.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także