×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Inteligentne urządzenia AGD - nowości z targów IFA

Inteligentne urządzenia AGD - nowości z targów IFA

Autor: Anna Usakiewicz
06 wrz 2019 08:27

Firmy Candy i Hoover prezentują nowe inteligentne urządzenia AGD

Firma Hoover zaprezentowała na targach IFA kilka nowych urządzeń, m.in. nową pralkę H-WASH 500 z kompletnym programem pielęgnacji i funkcją Care Dose, dzięki której nie trzeba pamiętać o uzupełnianiu detergentu.

Kolejne urządzenie to ekologiczna suszarka H-DRY 500. Sprzęt wyróżnia możliwość wyboru ECO-Programów, a także bardzo niski poziom emisji hałasu. W kategorii małe AGD -zaprezentowano Hoover H-Free 500. To multifunkcyjne urządzenie (odkurzacz pionowy i ręczny w jednym), które po złożeniu mierzy zaledwie 69 cm.

Rewolucyjny piekarnik H-Keepheat to urządzenie, które piecze i jednocześnie przechowuje potrawy – gotowe do serwowania. Wbudowana, bogata książka kulinarna i ponad 20 automatycznych programów pieczenia pozwalają przygotować potrawy raz – na cały tydzień.

Marka Candy zaprezentowała na targach IFA nowe, zaawansowane urządzenia - pralki i suszarki RapidO. Urządzenia wyróżnia elegancki, nowoczesny design, ale także bardzo wygodna obsługa. Wyższy i większy otwór drzwiowy ułatwia załadunek i wyjmowanie odzieży z bębna. 

Atrakcyjną nowością w produktach do gotowania jest piekarnik parowy Smart Steam Wi-Fi. Urządzenie charakteryzuje się łatwością użytkowania oraz szerokim zestawem funkcji,
z których można korzystać za pośrednictwem aplikacji Candy simply-Fi z dostępem do ponad 200 dedykowanych przepisów, obsługi głosowej oraz możliwości zdalnego sterowania
i monitorowania stanu technicznego urządzenia.

Candy zaprezentowała również lodówkę Convivio. Urządzenie wyróżnia się unikalnymi, podwójnymi drzwiami oraz górną powierzchnią, którą można wykorzystywać jako lodówkę lub zamrażarkę. Przestrzeń daje możliwość ustawienia 5 różnych temperatur, od -20°C do +5°C. Funkcja Super Freezing (-20°C) została zaprojektowana w celu osiągnięcia najniższych temperatur i przyspieszenia chłodzenia - jest idealna do produkcji lodu. Ponadto Convivio oferuje również możliwość wykorzystania funkcji dodatkowej lodówki (+5°C).

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także