PARTNER PORTALU
Kawa jak od baristy we własnym domu. To możliwe!

Kawa jak od baristy we własnym domu. To możliwe!

Autor: Urszula Tatur
25 lis 2020 20:43

Jesteś wielbicielem kawy z mlekiem? Wolnostojący ekspres to idealny wybór. Wyjątkowo pyszna mleczna pianka zachwyca najbardziej wymagające podniebienia.

Mleko spieniane jest podwójnie dzięki podwójnej parze użytej przy przyrządzaniu kawy. Pianka jest gorąca i ma doskonałą konsystencję niezależnie od temperatury mleka, z którego korzystasz. Model CM6 ma szklany pojemnik na mleko – taki sam, jaki do tej pory miały tylko ekspresy Miele do zabudowy. Na bieżąco widzisz, ile mleka jest w środku i uzupełniasz je w razie potrzeby, zanim zaczniesz przygotowywać kawę, a po opróżnieniu możesz umyć pojemnik w zmywarce. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta: jednym naciśnięciem wybierasz ulubiony rodzaj kawy spośród kilku opcji bez konieczności wchodzenia w menu urządzenia.

W menu znajdziesz jednak jeszcze więcej rodzajów napojów, jak choćby espresso macchiato, flat white, czy herbaty. Możesz też indywidualnie regulować ilości wody i mleka. Dodatkowo wybierając jeden z trybów pracy ekspresu, w prosty sposób zmienisz ustawienia w zależności od sytuacji czy preferencji, np. na co dzień możesz używać trybu Eco, ale kiedy masz gości, sprawdzi się tryb Party, w którym ekspres może zrobić wiele kaw w krótkim czasie.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także