PARTNER PORTALU
Lodówka dla całej rodziny - nowoczesne modele

Lodówka dla całej rodziny - nowoczesne modele

Autor: Urszula Tatur
15 lis 2016 16:00

Listy zakupów, plany lekcji, wizyty u lekarza – w wielu domach informacje te, zapisane na kartkach, przyczepiane są magnesami do drzwi lodówki. Nowa chłodziarko-zamrażarka BlackBoard Edition firmy Miele ze specjalną powierzchnią pełniącą funkcję tablicy, zmienia centrum zarządzania domem na bardziej praktyczne i eleganckie.

Ta oraz inne wyjątkowe wersje drzwi, są najbardziej charakterystycznymi cechami serii K 20.000 – pięciu wolnostojących chłodziarko- zamrażarek. Ich znaki szczególne to nowoczesny design, brak uchwytów na froncie, najwyższa klasa energooszczędności oraz bogate wyposażenie.

Zwykła szkolna kreda lub markery kredowe wystarczą, by na drzwiach lodówki BlackBoard Edition (symbol KFN 29283 D bb) pojawiła się ważna dla mieszkańców domu notatka lub spontaniczny rysunek. Urządzenie to zostało stworzone z myślą o rodzinach z dziećmi, które teraz mogą wyładować swą twórczą energię na froncie lodówki. Satynowana powierzchnia tego urządzenia jest nie tylko praktyczna i efektowna, ale także łatwa w pielęgnacji – czyści się ją tak samo, jak powierzchnię szklaną.

Nowością serii K 20.000 są również dwa eleganckie modele z frontem szklanym – w kolorach BrilliantWhite (KFN 29683 D brws) i ObsidianBlack (KFN 29683 D obsw), które idealnie komponują się z urządzeniami do zabudowy Generacji 6000 PureLine Miele. Obok nich w ofercie pojawiły się dwa urządzenia chłodnicze o eleganckim w swojej prostocie wzornictwie - jedno z nich (KFN 29032 D edo) urzeka kolorem stali szlachetnej, drugie zaś – nieskazitelną bielą (KFN 28032 D ws).

Istotną cechą wszystkich nowych modeli jest brak uchwytu na froncie urządzenia. Znajdziemy w nich natomiast dwa typy uchwytów zintegrowanych w drzwiach – szczelinę na palce lub wgłębienie Click2Open. Oba rozwiązania zapewniają wygodne otwieranie drzwi oraz podkreślają nowoczesny charakter designu urządzeń. Fabrycznie wszystkie modele otwierają się na prawo, z możliwością zmiany kierunku i przełożenia uchwytu.

Urządzenia wyposażono w kolorowy, dotykowy wyświetlacz FreshTouch, dzięki któremu ich obsługa staje się wyjątkowo prosta. Co więcej, czarne tło i biała czcionka wyświetlacza idealnie dopasowują się do wzornictwa urządzeń do zabudowy generacji 6000 Miele.

Na suficie lodówek nowej generacji umieszczono energooszczędne oświetlenie LED, które powoli rozbłyska w momencie otwierania drzwi. W modelach ze szklanym frontem znajdziemy także perfekcyjne oświetlenie FlexiLight rozmieszczone wzdłuż krawędzi półek oraz światło LED w komorze zamrażarki, ułatwiające wgląd w zawartość każdej szuflady.

Świeże produkty w lodówce BlackBoard Edition mają swoje miejsce w strefie PerfectFresh. Taka lokalizacja pozwala na utrzymanie ich naturalnego smaku 3 razy dłużej niż zwykle dzięki optymalnym warunkom przechowywania. Owoce i warzywa, mięso, ryba czy produkty mleczne pozostaną jednak jeszcze dłużej świeże i soczyste dzięki PerfectFresh Pro - strefie obecnej w lodówkach ze szklanym frontem. Idealne warunki przechowywania osiągnięte zostały w niej przy pomocy innowacyjnej, perforowanej pokrywy strefy wilgotnej. To ona odpowiada za wspaniałe efekty – niektóre produkty pozostają świeże nawet 5 razy dłużej niż w zwykłej chłodziarce.

Wszystkie modele K 20.000 gwarantują wysoką energooszczędność klasy A++ oraz najwyższej A+++. W połączeniu z ponadczasowym wzornictwem oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami, urządzenia te stanowią gwarancję ekologicznego, estetycznego i w pełni satysfakcjonującego wyboru na długie lata.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także