Mała kuchnia – jaki ekspres do kawy wybrać?

Mała kuchnia – jaki ekspres do kawy wybrać?

Materiał Partnera Autor: JURA
29 lip 2019 10:25

Kuchnia kojarzy się nie tylko z zapachem wyśmienitych potraw, ale także aromatycznej kawy. Dlatego warto pomyśleć o ekspresie do kawy, posiadając nawet ograniczoną przestrzeń. Na rynku bez większych problemów znajdziemy kompaktowe modele.

Kuchnia to jedno z głównych pomieszczeń w domu, zwłaszcza dzisiaj, gdy modnym jest projektowanie otwartej kuchni połączonej z salonem. Postępując zgodnie z trendami, chcemy urządzić ją jak najbardziej stylowo i klimatycznie, a zarazem funkcjonalnie. Nie często to właśnie przestrzeń ogranicza najbardziej podczas planowania wymarzonej kuchni. Standardem jest już wybór urządzeń do zabudowy, takich jak piekarniki, kuchenki mikrofalowe czy okapy. Jednak kuchnia kojarzy się nie tylko z zapachem wyśmienitych potraw, ale także aromatycznej kawy. Dlatego warto pomyśleć o zagospodarowaniu miejsca dla ekspresu do kawy, posiadając nawet ograniczoną przestrzeń.

Obecnie na rynku dostępna jest szeroka gama produktów, dopasowanych również pod względem wymiarów i niewielkiej powierzchni dostępnej na kuchennych blatach. Warto rozważyć tutaj ofertę ekspresów do kawy marki JURA, a w szczególności model . Wprowadzony w 2018 roku charakteryzuje się przede wszystkim niewielkimi wymiarami i kompaktowym rozmiarem. Co ciekawe, podany model dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych (białej, czarnej, czerwonej i w całości w aluminium), dzięki czemu bez problemu można dobrać odpowiedni design pod własne preferencje – od minimalistycznego stylu skandynawskiego po odważne wersje kolorystyczne. Dodatkowo, pojemnik na wodę ekspresu stylizowany jest na kryształową karafkę z wodą, co jeszcze bardziej podkreśli stylowe wnętrze.

Oprócz walorów estetycznych, ekspres JURA to przede wszystkim wysoka jakość i gwarancja najwyższej klasy – zarówno jeżeli chodzi o jakość wykonania urządzenia, jak i przygotowywane napoje. Rozwiązania technologiczne, w które wyposażony jest automatyczny ekspres zagwarantują idealnej jakości kawę o niezwykłym aromacie. Co ważne, JURA przykłada ogromną wagę do łatwości obsługi urządzenia, dzięki czemu ogniste ristretto czy trójwarstwowe latte macchiato można przygotować za naciśnięciem jednego przycisku. Urządzenie przygotuje do 10 specjałów kawowych, dostępnych na dużym i czytelnym wyświetlaczu TFT. Model ENA 8 to połączenie minimalizmu i designu z profesjonalnością.

Więcej na: 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także