PARTNER PORTALU
Narożna płyta gazowa - zobacz nasz typ!

Narożna płyta gazowa - zobacz nasz typ!

Autor: Franke
25 lut 2015 08:12

Wybierając płytę gazową wcale nie musimy decydować się na tradycyjny, prostokątny model. Zobaczcie płytę, która powstała z myślą o wykorzystaniu narożnika w kuchni.

Płyta gazowa Neptune FHNE COR 4 3G TC XS C posiada 4 palniki, w tym Trzy Korony czyli wysokiej mocy, potrójny palnik, pozwalający na szybkie przygotowywanie potraw w najwyższych temperaturach. Palniki ułożone są w kształcie litery L, co znacznie uławia dostęp do każdego z nich. Ponadto została wyposażona w zintegrowany panel sterujący z pokrętłami, zapalarkę elektryczną zintegrowaną w pokrętłach oraz termoelektryczne zabezpieczenie przeciwypływowe gazu.

Dzięki płycie narożnej zagospodarujemy przestrzeń, która często nie jest funkcjonalnie wykorzystana i zyskamy więcej miejsca na blacie. Jest to niezmiernie ważne szczególnie dla właścicieli mniejszych kuchni.

Płyta narożna Neptune sprawdzi się nie tylko w trudno dostępnych narożnikach w zabudowie kuchennej, ale także na złączeniu blatu w zabudowie z półwyspem kuchennym. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zyskujemy także dostęp do palników z drugiej strony.

Cena 2499 zł

Więcej informacji o Franke na www.franke.pl

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także