Nowa jakość parzenia kawy w domu

Nowa jakość parzenia kawy w domu

Autor: Urszula Tatur
05 sie 2020 14:32

Kawa jak z kawiarni przygotowywana w domu za pomocą naciśnięcia guzika. Puszysta pianka, która przekona do kawy mlecznej każdego wielbiciela małej czarnej.

Dzięki intuicyjnemu wyświetlaczowi cyfrowemu i rewolucyjnej technologii LatteGo urządzenie sprawia, że o przyjemność picia kawy jest łatwiej niż kiedykolwiek. Wybierz jedną z 12 pysznych wariantów kawy zaparzonej ze świeżych ziaren – będzie właśnie taka, jaką lubisz najbardziej. Urządzenie przygotowuje różne rodzaje pysznych kaw, oferuje bezproblemową obsługę, a jego system mleczny LatteGo można łatwo wyczyścić w zaledwie 15 sekund .

Oferuje 12 rodzajów kawy parzonej ze świeżo zmielonych ziaren kawy, od gładkiego espresso po spienione cappuccino, dzięki czemu możesz cieszyć się świeżą kawą o jakości kawiarnianej, którą kochasz, bez konieczności używania skomplikowanego urządzenia.

System mleczny LatteGo odpowiada za mleczne zwieńczenie kawy. Szybko miesza mleko i powietrze w komorze spieniającej, a następnie dodaje do filiżanki kremową warstwę mlecznej pianki o idealnej temperaturze. Wytrzymały, w 100% ceramiczny młynek do mielenia świeżych ziaren kawy zapewnia najlepsze doznania kawowe, a system Aroma Extract nieskazitelną równowagę między temperaturą parzenia a ekstrakcją aromatu.

Intuicyjny wyświetlacz  zaprojektowany z myślą o bezproblemowej obsłudze, umożliwia łatwe wybieranie i dostosowywanie kawy do potrzeb. System mleczny LatteGo jest łatwy w czyszczeniu – zajmuje to zaledwie 15 sekund . Składa się on tylko z dwóch części i nie ma ukrytych rurek, dzięki czemu można go opłukać pod kranem lub umieścić w zmywarce. Unikalny filtr AquaClean gwarantuje możliwość przygotowania do 5000 kubków bez konieczności odkamieniania, a wyjmowany blok zaparzający pozwala na dokładne oczyszczenie wewnętrznego mechanizmu.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także