PARTNER PORTALU
Nowa zmywarka z technologią Waterwall

Nowa zmywarka z technologią Waterwall

Autor: Urszula Tatur
16 sty 2018 13:51

Nowoczesne zmywarki z technologią Waterwall™ 2.0 pozwalają na jeszcze dokładniejsze czyszczenie naczyń, przy jednoczesnej oszczędności wody i energii elektrycznej.

Zmywarka z technologią Waterwall™ 2.0 wyposażona jest w innowacyjną listwę natryskową, która tworzy potężną ścianę wody. Opatentowana przez firmę Samsung technologia Waterwall™ odróżnia się od tradycyjnych rozwiązań tym, że strumień wody nie obraca się po okręgu w środku urządzenia, a precyzyjnie przesuwa od jednego do drugiego brzegu zmywarki. Wysokie ciśnienie pozwala uzyskać idealną czystość od krawędzi do krawędzi, przez co nie musimy płukać naczyń przed włożeniem ich do zmywarki. Rozwiązanie to gwarantuje, że talerze, garnki czy sztućce będą dokładnie umyte, nawet jeśli umieścimy je w najtrudniej dostępnym zakamarku urządzenia.

Niezastąpione technologie

Zmywarka wyposażone jest także w funkcję Zone Booster™, która dzieli urządzenie na dwie strefy i pozwala na zmywanie wielu rodzajów naczyń jednocześnie. Wydzielenie strefy z intensywną mocą natrysku wody umożliwia mycie trudnych do wyczyszczenia zabrudzeń pod wysokim ciśnieniem obok delikatnej porcelany. Nowe rozwiązanie marki Samsung oferuje również automatyczne suszenie Air Flow, które włącza się po zakończonym zmywaniu. Dzięki dodatkowemu wentylatorowi naczynia są dokładnie wysuszone. Gdy ukończone zostaną wszystkie etapy cyklu zmywania, drzwi zmywarki uchylą się same, by uwolnić parę i przyspieszyć wysuszenie naczyń.

Dla ceniących sobie oszczędność czasu, producent wyposażył zmywarkę w Cykl Codzienny 55™. Program pozwala przeprowadzić pełny tryb zmywania i suszenia w zaledwie 55 minut, co jest idealne do mycia mniej zabrudzonych naczyń, jak np. talerze po śniadaniu czy kubki po kawie.

Domowe oszczędności

Nowoczesne technologie z zmywarkach Waterwall™ 2.0 to skuteczne i wydajne zmywanie, co w konsekwencji prowadzi do znacznych oszczędności. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, urządzenie zakwalifikowane zostało do najwyższej klasy energetycznej A+++. Waterwall™ 2.0 to także oszczędność wody. Podczas jednego standardowego cyklu zmywarka zużywa zaledwie 9,7l wody[1] - to wynik o ponad 30% lepszy w stosunku do starszych modeli zmywarek.

Zmywarki Waterwall™ 2.0 dostępne są w różnych wersjach. Do wyboru są modele wolnostojące, do zabudowy z odkrytym frontem i do pełnej zabudowy, które doskonale dopełnią każdą nowoczesną kuchenną aranżację.

1 Zużycie wody w cyklu bez magazynowania jej do kolejnego cyklu zmywania.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także