Nowoczesna kuchnia: okap sterowany smartfonem

Nowoczesna kuchnia: okap sterowany smartfonem

Autor: Urszula Tatur
19 maj 2016 20:25

W dobie postępu i nowych technologii innowacyjne rozwiązania dynamicznie wchodzą
do naszych domów. Konsumenci coraz częściej wymagają, aby sprzęt AGD był zarówno wygodny, jak i funkcjonalny.

Ciarko, podążając za technologicznymi trendami, zapewnia użytkownikom swoich wyrobów komfortowy, szybki i łatwy sposób kontroli nad okapem za pomocą smartfona.

CIARKO Remote Control to niezwykle intuicyjna i prosta w obsłudze aplikacja, dedykowana najnowszym urządzeniom firmy Ciarko. Umożliwia ona zdalne sterowanie okapem za pośrednictwem modułu Bluetooth. Ten darmowy program dostępny jest dla większości urządzeń mobilnych. Mogą z niego korzystać użytkownicy smartfonów
z systemem operacyjnym Android, Windows Phone, oraz iOS. Wystarczy, że użytkownik okapu Ciarko pobierze z internetu aplikację i połączy się, poprzez Bluetooth, ze zgodnym z systemem urządzeniem. Po krótkiej instalacji uzyskamy dostęp do jego bezprzewodowego zarządzania.

Steruj czasem, światłem i nie tylko…
CIARKO Remote Control szczególnie sprawdzi się w domach, w których kuchnia jest otwarta na salon. Aplikacja umożliwia bowiem wygodne kontrolowanie urządzenia na odległość.
Za pomocą smartfona możemy zmieniać tryb pracy okapu oraz precyzyjne ustawiać czas jego działania. W przejrzystym interfejsie aplikacji wyświetlane są informacje o wysokości temperatury i poziomie zanieczyszczenia filtrów. Program pozwala również na regulację natężenia oświetlenia LED zamontowanego w okapie.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także