PARTNER PORTALU
Nowoczesna kuchnia ze sprzętami do zabudowy

Nowoczesna kuchnia ze sprzętami do zabudowy

Autor: Redakcja
28 maj 2020 11:56

Najwyższej jakości sprzęty łączą w sobie niepowtarzalny design, funkcje gwarantujące większą wydajność, a także technologie i rozwiązania ułatwiające i umilające codzienne obowiązki domowe.

Tym, co wyróżnia piekarnik do zabudowy Hoover HOAZ7173IN, jest przestronne wnętrze o pojemności aż 80 litrów, elektroniczny programator dotykowy bez pokręteł i dodatkowe oświetlenie LED znajdujące się w drzwiach, dzięki któremu wnętrze piekarnika jest idealnie doświetlone. Urządzenie zapewnia równomierne pieczenie dzięki termoobiegowi z grzałką pierścieniową umieszczoną na wentylatorze oraz termosondzie, dzięki której wszystkie przygotowane potrawy będą idealnie upieczone. Ciekawą i innowacyjną technologią dostępną w piekarniku jest Soft Close, czyli miękki domyk drzwi, który odpowiedzialny jest za łagodne domykanie drzwi piekarnika. System ten, spowalniając zamykanie drzwi, chroni je przed uszkodzeniem czy przypadkowym trzaśnięciem. Hoover HOAZ7173IN został wyposażony także w funkcję Wi-Fi – można go włączać i wyłączać, sterować nim i kontrolować jego działanie na odległość przy pomocy aplikacji Hoover Wizard na smartfona.

Najnowszy model płyty indukcyjnej HIFS4BV marki Hoover to wysoka wydajność, nowe technologie gotowania, a także nowoczesny design. Elastyczna strefa indukcyjna E-space pozwala łączyć strefy gotowania i używać ich jako jednej. Daje to możliwość użycia większych garnków czy dużych naczyń do gotowania. Dzięki funkcji niezależnego sterowania dotykowego można sprawdzić wszystkie ustawienia jednocześnie, zarządzając poziomem mocy każdej ze stref osobno. Płyta posiada również programy automatyczne oraz bardzo dużą moc - 7400 W, która zapewnia szybkie gotowanie.

Wysuwany okap blatowy Hoover HDD9800/1B to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób ceniących sobie nowoczesność oraz oszczędność miejsca w kuchni. Okap montowany jest w blacie kuchennym. Podczas gotowania wysuwa się pionowo, zajmuje tym samym mało miejsca, a przy tym jest wydajny: szybko pochłania opary i neutralizuje zapachy. Zapewnia pracę do 4 poziomów mocy z opcją zwiększenia wydajności, co idealnie sprawdza się podczas smażenia lub grillowania.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także