Nowoczesny blender: pomysły na orzeźwiające drinki

Nowoczesny blender: pomysły na orzeźwiające drinki

Autor: Katarzyna Masłowska
03 wrz 2019 11:45

Wysokie temperatury i ładna pogoda sprzyjają organizowaniu spotkań ze znajomymi. Jeżeli posiadamy w swoim kuchennym asortymencie tak proste urządzenie jakim jest blender, zaserwowanie bliskim orzeźwiających koktajli stanie się łatwe jak nigdy dotąd.

W okresie letnim chętnie korzystamy z lodu, który pomaga przetrwać upały. Breville Blend-Active Pro wykonany jest z trwałych materiałów oraz mocnych noży, które skutecznie go skruszą. Dzięki temu blender Breville może być skuteczną alternatywą dla shakera, w którym zazwyczaj przygotowuje się drinki.

Zobacz także: Nowoczesna łazienka. 30 kolekcji płytek ceramicznych

Pozwala to zaserwować napój z odpowiednio wymieszanymi składnikami, w niskiej temperaturze. Możliwość skruszenia lodu możemy wykorzystać również podczas przygotowywania 

deserów – wystarczy dodać do niego świeże owoce oraz odrobinę cukru, aby po kilku chwilach cieszyć się naturalnym sorbetem.

Breville Blend-Active Pro 120X jest wysokiej jakości blenderem, który został wykonany z wytrzymałych materiałów i komponentów. Dzięki mocnemu silnikowi (300W) niestraszne jest mu kruszenie lodu czy rozdrabnianie orzechów.

To Cię zainteresuje: Oświetlenie w salonie. 15 dobrych projektów

Dodatkowo został wyposażony w bidon z antypoślizgową powłoką o pojemności 500 ml, który umożliwia zabranie przygotowanego napoju do pracy, czy na siłownię. Ważnym aspektem jest to, że został on wykonany z tworzywa wolnego od BPA (Bisfenol A). Obsługa blendera Blend-Active Pro odbywa się za pomocą jednego przycisku, który umożliwia pracę również w trybie pulsacyjnym. 

Dostęp do pełnej palety sezonowych warzyw i owoców sprawia, że razem z Blend-Active Pro możemy puścić wodze fantazji, aby przygotować zdrowe koktajle czy smoothie. Obrane ze skórki limonki i cytryny, odrobina mięty i cukru trzcinowego uzupełnione schłodzoną wodą – oto jeden z pomysłów na letnie orzeźwienie.

Przepis na bezalkoholowe Mojito

Składniki:

 Kilka limonek
 Kruszony lód
 3 łyżki cukru trzcinowego
 Pół litra wody gazowanej
 Pęczek mięty

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także