Ofensywa innowacji na targach IFA

Ofensywa innowacji na targach IFA

Autor: Urszula Tatur
25 wrz 2018 18:54

Międzynarodowa Wystawa Elektroniki Użytkowej i Sprzętu AGD w Berlinie od lat stwarza doskonałe warunki do wymiany poglądów, podpatrzenia rynkowych trendów, a także do osobistych spotkań z przedstawicielami liczących się na rynku producentów. Podczas tegorocznych targów IFA marka Miele zaprezentuje nowe modele urządzeń i innowacyjne technologie w dziedzinie haute cuisine.

W tym roku nowością Miele będzie rewolucyjny ekspres do kawy CM 7750 CoffeeSelect, pozwalający jednym przyciskiem wybrać najbardziej odpowiedni w danej chwili rodzaj ziaren spośród trzech możliwych opcji. Nowe urządzenie Miele jako jedyny na rynku wolnostojący ekspres posiada funkcję automatycznego odkamieniania oraz dostosowywania wysokości dyszy do podstawianej filiżanki, szklanki czy kubka. W Polsce CM 7750 CoffeeSelect będzie dostępny od listopada.

Światową premierą na IFA będą zmywarki serii G7000 w atrakcyjnym designie i z unikatowym systemem automatycznego dozowania detergentu. System AutoDos dopasowuje ilość detergentu do wybranego programu, a także – dzięki specjalnemu czujnikowi – do stopnia zabrudzenia naczyń. Nowy model zmywarki można zdalnie programować za pomocą urządzeń mobilnych. W polskiej ofercie zmywarki serii G7000 pojawią się we wrześniu 2019 roku.

Hitem stoiska Miele będzie też nowa pralka W1 Passion, wyróżniająca się efektywnością energetyczną na poziomie A+++ minus 50% oraz podłączeniem do ciepłej wody. Ten innowacyjny model pralki, ze znaną już i obecną na polskim rynku funkcją SingleWash, pozwala prać nawet pojedyncze sztuki ubrań czy tekstyliów bez wyrzutów sumienia z powodu nieproporcjonalnego zużycia wody i energii. Dzięki funkcji SingleWash, urządzenie idealnie dopasowuje ilość wody, zużywanej energii, a nawet długość cyklu prania do wielkości załadunku, dzięki czemu możemy zaoszczędzić około 60 % energii i uzyskać czyste pranie nawet w niespełna 40 minut. W Polsce pralkę W1 Passion będzie można kupić już w styczniu 2019 roku.

Podczas tegorocznych targów IFA, firma Miele zaprezentuje także płyty indukcyjne najnowszej generacji. Płyty KM 7000 to przede wszystkim możliwość elastycznego i kreatywnego wykorzystania urządzenia w każdej kuchni. W dowolnym miejscu na płycie można ustawić do 6 garnków, patelni czy też naczyń żaroodpornych, a także swobodnie je przesuwać. Dzięki nowej funkcji SilentMove przesuwanie naczyń odbywa się bezszelestnie, a odpowiednie elementy sterujące gwarantują zachowanie aktualnych ustawień. Dodatkowo niezwykłą wygodę i intuicyjną obsługę nowych płyt zapewnia sterowanie SmartSelect – ustawienia płyty i mocy są aktywowane jednym dotknięciem palca. Płyty KM 7000 dostępne będą na rynku od kwietnia 2019 roku w szerokościach 60, 80 i 90 cm.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także