×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Płyty typu domino w kuchni. Nowa jakość gotowania

Płyty typu domino w kuchni. Nowa jakość gotowania

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
01 lip 2020 09:25

Płyty grzewcze typu domino to nowy sposób na zorganizowanie profesjonalnej kuchni we własnym domu.

Indywidualny styl

W profesjonalnej kuchni nie ma kompromisów. Każde danie przygotowywane jest z najwyższej jakości składników z pomocą profesjonalnych urządzeń. Tę doskonałość w domowej kuchni pozwala osiągnąć system domino. Składa się on z niezależnych modułów, które mogą być skomponowane w dowolny sposób ze sobą oraz z płytami pełnowymiarowymi. Tradycyjne gotowanie na płycie indukcyjnej spotyka najnowsze trendy, za sprawą bezstrefowej płyty oraz japońskiego modułu grillowania Teppan Yaki.

Japońska perfekcja

Wywodząca się z kraju kwitnącej wiśni technologia Teppan Yaki, pozwala na przygotowanie steków, owoców morza, ryb czy warzyw w sposób do tej pory zarezerwowany tylko dla Japończyków. Pełnopowierzchniowy grill, podbił świat wyjątkowo zdrowym, szybkim i widowiskowym sposobem przyrządzania potraw. Stalowy grill składa się z powierzchni grzewczej, podzielonej na dwie strefy, które mogą być używane jednocześnie lub oddzielnie. Płyta posiada regulację temperatury od 160 do 240°C oraz specjalne nastawienie o mocy 70°C, aby podtrzymywać idealną temperaturę dań.

Strefa swobody

Garnki i patelnie są tak zróżnicowane, jak dania w nich przygotowywane. System otwartego pola grzejnego pozwala elastycznie dobrać ustawienia płyty kuchennej. Wystarczy przesunąć naczynie, a strefa, na której zostało postawione, aktywuje się automatycznie. Najwyższą temperaturę uzyskuje się w przedniej części płyty. Kolejne strefy gotowania (po środku średnia temperatura, a z tyłu podtrzymanie ciepła) są aktywowane automatycznie poprzez przesunięciu na nie naczynia. Dodatkowe funkcje zapewnia nakładka do tradycyjnego grillowania, która pozwala cieszyć się smakiem soczystego mięsa oraz niepowtarzalnym aromatem grillowanych warzyw przez cały rok.

Modele dostępne do ułożenia domina to:

• iQ700 Flex induction cooktop 30 cm EX375FXB1E - cena ok. 2.399 zł

• iQ500 Teppan yaki 40 cm ET475FYB1E - cena ok. 5.795 zł

• iQ100 Płyta indukcyjna domino 30 cm EH375FBB1E - cena ok. 1.895 zł • Nakładka do grillowania HZ390522 - cena ok. 696 zł

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także