PARTNER PORTALU
Z myślą o świeżym powietrzu

Z myślą o świeżym powietrzu

Autor: ut
26 cze 2019 11:29

Nowe okapy do zabudowy Freggia to idealne rozwiązanie nawet do największej kuchni. Inspirowane włoskimi tradycjami gotowania, obok wysokiej wydajności i cichej pracy, wyróżniają się nowoczesnym designem i doskonale sprawdzą się, jako efektowny element kuchennej aranżacji.

W nowych okapach Freggia z linii Primo wykorzystano najnowsze technologie, które zapewniają maksymalną wydajność. Dostępne w dwóch rozmiarach – model CHCTS7X o szerokości 70 cm oraz model CHCTS5X o szerokości 50 cm, pracują z mocą nawet 648 m3/h. Urządzenia Freggia zostały zaprojektowane tak, aby ich praca była praktycznie niezauważalna, a dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych silników o wysokiej wydajności, świetnie sprawdzą się zarówno w dużych kuchniach, jak i w tych otwartych na salon.

Świeże powietrze przez cały czas
Okapy Freggia CHCTS5X oraz CHCTS7X zostały również wyposażone w funkcję Clean Air. Samodzielnie dba ona o właściwą cyrkulację powietrza w kuchni – nawet wtedy, gdy urządzenie jest wyłączone. Clean Air automatycznie aktywuje pracę okapu, co godzinę i pracując na minimalnej prędkości, zapewnia utrzymanie świeżości w pomieszczeniu. Urządzenia mają także Timer, który bezproblemowo pozwala zaprogramować godzinę automatycznego wyłączenia sprzętu po upływie określonego czasu.

Gwarancja wygody w użytkowaniu
Okap to urządzenie, które nie tylko pochłania nieprzyjemne zapachy i dba o najlepszą cyrkulację powietrza w pomieszczeniu, ale także chroni meble przed osadzaniem się wilgoci i tłuszczu pochodzących z przygotowywanego jedzenia. Okapy Freggia z linii Primo wyposażone są w trwałe aluminiowe filtry przeciwtłuszczowe, które w łatwy sposób można wyjąć i bez problemu umyć – nawet w zmywarce. Z kolei dzięki wykorzystaniu filtra węglowego, wszelkie nieprzyjemne zapachy powstające podczas gotowania zostaną usunięte. Dzięki nowoczesnej funkcji wskaźnika zanieczyszczenia filtrów urządzenie automatycznie poinformuje o potrzebie wymiany i czyszczenia filtrów.

Minimalistyczny design do nowoczesnej kuchni
Nowe okapy do zabudowy Freggia zostały zaprojektowane zgodnie z nowoczesnym, minimalistycznym designem. Mimo iż, bez problemu można je dostosować do różnych rodzajów zabudowy kuchennej, urządzenia zachwycają doborem detali, które nadadzą charakteru przestrzeni do przygotowania posiłków. Panel sterowania z delikatnym, niebieskim podświetleniem oraz stal nierdzewna świadczą o jego stonowanej elegancji. Dopełnieniem nowoczesnego designu jest energooszczędne oświetlenie LED, dające jasne i równomierne oświetlenie.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także