PARTNER PORTALU
Fajny pomysł na prezent? Nowa świąteczna kolekcja  dla smakoszy kawy!

Fajny pomysł na prezent? Nowa świąteczna kolekcja dla smakoszy kawy!

Autor: Justyna Łotowska
15 lis 2021 11:39

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia marka Nespresso wprowadza na rynek limitowaną kolekcję Gifts of the Forest (Dary Lasu), która składa się z nowych kaw inspirowanych leśną roślinnością oraz oryginalnych pomysłów na prezenty dla wszystkich miłośników kawy.

Kolekcja Gifts of the Forest to idealne pomysły na prezenty dla rodziny, przyjaciół i wielbicieli marki, którzy cenią smak wysokiej jakości kaw Nespresso. W nowej kolekcji znalazły się zaskakujące smaki kaw, zarówno dla systemu Nespresso Original, jak i Vertuo. Trafionym upominkiem dla fanów dobrego designu będą także wyjątkowe akcesoria ze świątecznej kolekcji. Pracując nad świąteczną ofertą, Nespresso nawiązało współpracę z kolumbijską projektantką mody luksusowej Johanną Ortiz, która tworzy zgodnie z ideą sustainability. Jej projekty nawiązują do motywów koron drzew i różnorodnych odcieni ziemi.

Tegoroczna propozycja od Nespresso zawiera dwie kawy aromatyzowane i jedną czarną, które są dostępne zarówno dla systemu Original, jak i Vertuo. W świątecznej ofercie pojawiły się kawy Forest Black, Forest Almond Flavour oraz Forest Fruit Flavour.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także