×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Karnawał 2015: modne aranżacje na przyjęcie

Karnawał 2015: modne aranżacje na przyjęcie

Autor: Joanna Buharewicz
Dodano: 14 sty 2015 15:02
Zaktualizowano: 27 sty 2015 08:52

Za oknem zimno, ale przecież trwa karnawał. Zobaczcie jak, dzięki kolorowym dodatkom zmienić wnętrze w wyjątkowe miejsce na zabawę.

Karnawał to czas na beztroską zabawę, przyjęcia w gronie rodziny i znajomych, a także okres, kiedy możemy, a nawet powinniśmy wprowadzić w życie odrobinę szaleństwa. Przyjęcia i imprezy to świetna okazja, żeby oderwać się od rzeczywistości i spędzić przyjemny czas wśród kolorowych dodatków i pięknej, ożywczej zastawy stołowej. Przecież jednym z sekretów udanej imprezy jest jej oprawa.

Karnawał nie od dziś kojarzy się z kolorowymi ozdobami i dodatkami. Balony, pióropusze, serpentyny czy konfetti to fajny akcent zimowych przyjęć, jednak nie tylko za ich pomocą można stworzyć radosną atmosferę. Czasami wystarczy postawić po prostu na kolorowe talerze, patery czy imprezowe dodatki, żeby stół i całe przyjęcie wyglądały wyjątkowo.

W naszym przeglądzie prezentujemy aż 25 inspirujących zdjęć, które pomogą znaleźć pomysł na oryginalną aranżację stołu i wnętrza uzyskaną głównie dzięki oryginalnym kolorowym naczyniom czy figurkom.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także