PARTNER PORTALU
Kawa w domu: podaj ją tak jak w kawiarni. Fajne inspiracje!

Kawa w domu: podaj ją tak jak w kawiarni. Fajne inspiracje!

Autor: Ewa Kozioł
15 cze 2021 09:50

Kawę w domu warto podać jak w najlepszej kawiarni. Będzie nie tylko pysznie, ale i przyjemnie. Jak to zrobić? Zobacz, czego potrzebujesz do stworzenia przytulnego miejsca, w którym zanurzysz się w smaku i aromacie smacznej kawy.

Miejsce tylko dla kawy

W osobnym kąciku kawowym potrzebne jest przede wszystkim miejsce do przechowywania akcesoriów. Ustaw na klimatycznej komodzie ekspres, a na ścianie powieś półki w industrialnym stylu na filiżanki, dzbanuszki i cukiernice. Stylowe dekoracje dopełnią aranżację i przeniosą Cię do klimatycznej kawiarni.

Kawa jak w kawiarni

Na smak kawy wypływ mają ziarna, metoda parzenia i… naczynie, w której ją serwujemy! Podawaj ją jak w najlepszej kawiarni. Do wyboru masz eleganckie tacki, filiżanki, szklanki z podwójnymi ściankami, a także klasyczne kubki.

Stylowe przechowywanie

Zwróć uwagę na to, jak przechowywać kawę. Aby ziarna nie straciły aromatu, przesyp je do szczelnych, stylowych pojemników, które jednocześnie będą pełniły funkcję dekoracyjną.

Inspirujący rytuał

Z przygotowywania ulubionej kawy stwórz rytuał, który będziesz odprawiać każdego dnia. Ciesz się jej smakiem i aromatem!

Pięknie podana kawa oraz niebanalny wystrój tylko dopełnią tę błogą chwilę dla siebie.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także