Lata 70. są znów na czasie! Te pomysły na stół to najlepszy dowód!

Lata 70. są znów na czasie! Te pomysły na stół to najlepszy dowód!

Autor: Justyna Łotowska
12 wrz 2022 19:26

Kolekcja 70' to nowa propozycja holenderskiej marki HK Living. Inspirowana latami 70., zachwyca kolorami i wzorami, a poszczególne elementy pasują do siebie zgodnie z modnym trendem mix and match. Zobaczcie piękne pomysły na stół!

Teraz w kredensie, na kuchennym blacie i w jadalni znów zapanowały kolorowe lata 70. Kolor, gradient, przenikanie. Niedbale pryśnięta czarna farba stworzyła na talerzach urocze piegi. A najlepsze jest to, że nie musisz decydować, który wzór jest najfajniejszy. Ten skopiowany z batikowej husty, czy ten przypominający płótna Marka Rothko. Możesz mieć je wszystkie w ramach nowej kolekcji marki HK Living - 70's Ceramics Collection.

Kolekcja została tak skomponowana, że jej poszczególne elementy zawsze do siebie pasują i dobrze wyglądają razem. Przy tylu kolorach i wzorach, posiadanie sześciu takich samych naczyń to po prostu grzech!

Lepsze niż Mercedes Benz

Kolekcja 70' to już nie tylko kubeczki, z których Janis Joplin i Patti Smith mogłyby pić kawę na dachu Chelsea Hotel. W jej skład wchodzi kilka rodzajów kubków (w tym kubki z uszkiem), trzy rozmiary talerzy, miseczki, prostokątne talerzyki do serwowania przekąsek, cudna, duża maselniczka, patera na owoce lub ciasto, dzbanki.

Komplety naczyń 70’ powstają w różny sposób. Niektórzy zaczynają od jednego kubeczka, by systematycznie dokupować kolejne elementy (bo wszystkie można kupić jako pojedyncze egzemplarze). Mówią, że to rodzaj cudownego uzależnienia. Są też tacy, którzy przychodzą po komplet. Gotowe zestawy są przygotowane dla klientów, którym zależy na jednorazowym zakupie większej liczby naczyń lub dla takich, którzy mają problem z podejmowaniem decyzji i wolą zdać się na stylistów.

- Ceramiczne naczynia z kolekcji 70' stały się prawdziwymi przedmiotami kolekcjonerskimi, a wybrany przez ciebie miks sprawi, że zastawa stołowa będzie naprawdę wyjątkowa i niepowtarzalna - mówią projektanci HKliving. To prawda. Ceramika 70’ to prawdziwy bestseller marki, nie tylko w Holandii, lecz i w całej Europie, także w Polsce.

- Uruchom wyobraźnię, zaszalej z kolorami - zachęcają stylistki Dutchhouse.pl na warszawskiej Saskiej Kępie, gdzie znajdziecie piękną ekspozycję tęczowych naczyń. Kolekcję 70' możecie kupić także w sklepie internetowym z holenderskim designem. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także