Lato we wnętrzu. Kolorowe dodatki do salonu i kuchni!

Lato we wnętrzu. Kolorowe dodatki do salonu i kuchni!

Autor: Ewa Kozioł
29 cze 2022 17:24

Jak wprowadzić odrobinę lata do salonu czy kuchni? Warto postawić na energetyczne dodatki  i nietuzinkowe akcesoria. Dzięki nim dokonasz prawdziwej rewolucji we wnętrzu.

Na tarasie i w ogrodzie

Latem nasze balkony i ogródki stają się wielofunkcyjną przestrzenią, w której spędzamy każdą wolną chwilę. Pełnią rolę salonu, gdzie siadamy z książką, jadalnią na zaciszne śniadania i gwarne kolacje, gabinetem do pracy i strefą relaksu. Aby jak najprzyjemniej spędzać czas w miłym dla oka otoczeniu, Desa Home zachęca do sięgnięcia po obiekty, dzięki którym taras urządzimy w ulubionym stylu.

W kolekcji wszystko, co potrzebne dla stworzenia swojego miejsca na lato – zestawy mebli ogrodowych – od wiklinowych foteli po metalowe krzesła. Dzbanki na lemoniadę, karafki na wino, tace na naczynia, kolorowe patery na owoce, filiżanki na kawę i serwisy herbaciane, od Horbowego, Zubera czy Drostów. Desery będą smakować zupełnie inaczej z dekoracyjnych talerzyków, zarówno tych ręcznie malowanych z motywami kwiatowym, jak i tych kolorowych z lat 60.

Sztuka na papierze

Desa Home to nie tylko meble i design, ale również sztuka współczesna, która jest nietuzinkowym prezentem zarówno dla siebie, jak i na specjalne okazje dla bliskich. Warto zwrócić uwagę na prace na papierze czołowych artystów. Kompozycje tuszem Jana Berdyszaka, gwasz Alfreda Lenicy, akwarele Ryszarda Woźniaka, pastele Marcina Kołpanowicza, kolaż Romana Opałki, kompozycja Jana Młodożeńca czy Karola Broniatowskiego to tylko niektóre z wybitnych dzieł dostępnych w DESA Home. 

Srebro i złoto dla młodej pary

W sezonie ślubnym uroczystości weselnych wiele z nas decyduje się podarować nowożeńcom prezent, który przez lata będzie służył i przypominał miłe chwile.

W ofercie Desa Home z wielu inspiracji dla domu nie można przeoczyć wspaniałych sreber. Eleganckie i dekoracyjne, sprawiają, że nawet najbardziej niepozorne danie serwowane na srebrnych naczyniach staje się wystawne. Najstarsze srebra w Desa Home pochodzą z XIX wieku, jest wiele obiektów z początku XX wieku i okresu międzywojennego, które wzbogacą domową kolekcję zastawy stołowej.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także