Męskie gotowanie. Kuchnia idealna dla ojca i syna

Męskie gotowanie. Kuchnia idealna dla ojca i syna

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
22 cze 2020 14:45

Ciepłe rodzinne relacje można budować także poprzez wspólne gotowanie. Te z tatą może okazać się niezapomniana przygodą na całe życie. Przy okazji Dnia Ojca podpowiadamy jak wyposażyć kuchnię idealną dla mężczyzn.

Mężczyźni to wyśmienici kucharze. W kuchni potrafią wyczarować cuda. Wiadomo jednak, że większość z nich to gadżeciarze i lubią otaczać się nowoczesnymi sprzętami. Dlatego w kuchni, w której gotuje mężczyzna nie może zabraknąć nowoczesnych technologii. Na szczęście coraz więcej sprzętów AGD jest smart. Znaczy to, że wyposażone są one w szereg technicznie zaawansowanych funkcji, ułatwiających codziennie przygotowywanie posiłków, ale też że można nimi sterować zdalnie. Okap włączany przez komórkę, piekarnik z mikro kamerami przesyłający obraz pieczonego dania, czy lodówka, która wyśle sms, że zabrakło zimnego piwa - to sprzęty idealne dla mężczyzn.

Zobacz także: Męskie wnętrza. One mają charakter!

W dobrze wyposażonej kuchni nie może zabraknąć wielofunkcyjnego zlewu oraz praktycznych carg. Zlewozmywak wyposażony w dodatkowe komory na mycie warzyw czy owoców, deskę do krojenia, czy nawet pojemniki na noże to must have funkcjonalnej kuchni. Podobnie jak praktyczne carga i szuflady z pełnym wysuwem, które zapewniają łatwy dostęp do przechowywanych produktów. Te ostatnie, dzięki wewnętrznej organizacji, pozwalają zachować porządek na co dzień.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także