PARTNER PORTALU
Modna kuchnia. Porcelana idealna na rodzinne poranki

Modna kuchnia. Porcelana idealna na rodzinne poranki

Autor: Katarzyna Masłowska
01 lip 2019 09:21

Wakacje, wyjazdy i zwiedzanie nowych miejsc to wspaniałe przeżycia, jednak każdy wie, że… w domu najlepiej! Nic nie zastąpi rodzinnych poranków, śniadań przygotowywanych „na szybko” i ciepłej herbaty w ulubionej filiżance.

By te chwile były jeszcze bardziej wyjątkowe, warto zadbać o niepowtarzalną oprawę. Ciepło i rodzinną atmosferę wzbogaci ukochana porcelanowa zastawa, towarzysząca domownikom od śniadania, przez popołudniowe przerwy na kawę, po kolację. Dla kultywowania rodzinnych tradycji poleca się ponadczasowe Rococo.

Zobacz także: Biała kuchnia. 20 pięknych aranżacji z polskich domów!

Wiele z nas pamięta porcelanową zastawę z obiadów u ukochanej babci. Dzisiaj, patrząc na te same złote zdobienia, śnieżną biel klasycznej porcelany, czy kwiatowe dekoracje na filiżankach, przypominamy sobie te wspaniałe chwile. Właśnie, dlatego, warto kultywować rodzinne tradycje i zatrzymywać wspomnienia u siebie i swoich pociech – tak jak robiły to nasze babcie. Porcelana z duszą to nie tylko ozdoba Twojego domu – to bezcenny nośnik wspomnień.

Rococo jest najlepszym dowodem na ponadczasowość klasycznych wzorów polskiej porcelany. Projekt kolekcji narodził się w XIX w. pod nazwą Rococco Sevres. Jest to fason, który od lat z dumą zdobi stoły i godnie reprezentuje fenomen polskiej, klasycznej ceramiki. Reliefowe zdobienia to jego znak rozpoznawczy. Płynna, delikatna forma i harmonijna lina to wybitny przedstawiciel porcelanowej sztuki rękodzielniczej. Rococco jest najlepszym dowodem na ponadczasowość klasycznych wzorów polskiej porcelany i najlepszym towarzyszem rodzinnych spotkań.

Dossier produktów:

Garnitur do kawy 39 el. 12 osób Rococo Platynowa Linia 3605, cena: 440,00 zł
Serwis obiadowy 44 el. dla 12 osób Rococo Platynowa Linia 3605, cena: 788,00 zł

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także