Naczynia emaliowane do kuchni - poznaj ich zalety

Naczynia emaliowane do kuchni - poznaj ich zalety

Autor: Anna Usakiewicz
20 kwi 2018 08:36

Wybór artykułów gospodarstwa domowego jest dziś niezwykle duży, dlatego dbając o własne zdrowie, należy sięgać po produkty najwyższej jakości i wykonane z pewnych materiałów.

O zaletach emaliowanych garnków i naczyń można by mówić długo i warto o nich mówić! Emaliowane garnki i naczynia należą do najzdrowszych. Dlaczego? 

Powłoka emaliowana jest antybakteryjna i antyalergiczna. W praktyce oznacza to brak reakcji między jedzeniem a naczyniem, jakie mogłyby zachodzić pod wpływem wysokich temperatur. Emalia zapobiega rozwojowi drobnoustrojów, dzięki czemu przygotowywanie posiłków w tego typu naczyniach jest w pełni bezpieczne dla zdrowia. Co więcej, emaliowane garnki i naczynia są bardzo wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne – zarysowania czy silne detergenty, dlatego wszelkie bakterie są po prostu „odizolowane” i podczas gotowania nie dostają się do naszego jedzenia. Można z nich korzystać na wszystkich typach kuchni (również indukcyjnych), a także myć w zmywarkach. Najwyższa jakość emaliowanych garnków i naczyń w połączeniu ze stabilnymi i wytrzymałymi uchwytami, daje solidną pomoc w każdej kuchni.

Koncentracja na najlepszej jakości i bezpieczeństwie emaliowanej kolekcji Florina by Emalia Pleszew to jeden z głównych aspektów, które zainteresują miłośników gotowania. Jednak podczas codziennego użytkowania garnków, kubków i naczyń, zwracamy również uwagę na ich wygląd. Dwie kolekcje Florina by Emalia Polska Pleszew: Scandi i Majolica, zachwycają również pod tym względem. Ich funkcjonalny design łączy się z oryginalnym, rustykalnym dekorem i spokojną, kojącą kolorystyką, która wprowadza harmonijny i ciepły nastrój do każdej kuchni. Już niebawem przekonamy się, jak wyglądać będzie kolejna odsłona idei „Fit&Healthy” według Kasi Bujakiewicz i marki Florina!

Zobacz także praktyczne pojemniki do przechowywania

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także