×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Piękna dekoracja stołu. Świetne pomysły i inspiracje na jesień!

Piękna dekoracja stołu. Świetne pomysły i inspiracje na jesień!

Autor: Ewa Kozioł
14 lis 2022 10:39

Kolory jesieni warto wykorzystać przygotowując dekorację stołu. Do wyboru masz ciepłe beże, przytulne brązy, rdzawy pomarańcz, głębokie bordo czy butelkową zieleń. Z ich pomocą stworzysz harmonijną, przytulną oraz stylową aranżację.

Barwy jesieni aż się proszą, by „zabrać” je do domu. Dlatego przygotowując dekoracje stołu najlepiej zaufać teraz naturze, która jest źródłem spokoju, równowagi i poczucia komfortu. Warto też sięgnąć po materiały, które swe piękno i wyjątkowość czerpią właśnie z niej. A takim materiałem jest bez wątpienia krzemionka.

Kolekcja stoneware Fyrklövern Pepper jest wytwarzana w Portugalii, w fabryce działającej zgodnie z zasadami zrównoważonej produkcji. Elementy serwisu są wykonywane ręcznie, a szkliwienie zapewnia im unikalne wykończenie i wysoki połysk. Każdy z nich jest niepowtarzalny, a przy tym tworzą razem zachwycającą całość. Efekt jest prawdziwy i żywy, a najwyższa jakość krzemionki gwarantuje, że serwis przez lata będzie cieszyć oczy domowników.

Kolekcja Pepper to stonowane odcienie szarości, z ciemniejszymi elementami. W towarzystwie takich kolorów jeszcze bardziej wybrzmiewa piękno prawdziwego złota, którym malowane są krawędzie wybranych, jasnoszarych elementów serwisu.

W jesiennej aranżacji elementy kolekcji warto zestawić z kieliszkami o złoconych brzegach i eleganckimi, najlepiej także złotymi, sztućcami. Do tego obrus z naturalnego materiału i drewniane podstawki. Nie może zabraknąć delikatnych świeczników, a także jesiennych dekoracji w postaci dyń czy liści, zachwycających kompozycją swych odcieni. Rozłożone na stole lub umieszczone w wazonach będą dodatkowym hołdem dla natury. A efekt? Prosty, harmonijny, przytulny, a przy tym wyjątkowo stylowy! Idealny na jesienno-zimowe spotkania.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także