PARTNER PORTALU
Piękna porcelana. Zobacz wiosenną kolekcję

Piękna porcelana. Zobacz wiosenną kolekcję

Autor: Katarzyna Masłowska
15 kwi 2019 11:22

Kolekcja  porcelany Sofia to klasyka delikatnie zarysowana nowoczesnością. Idealnie dopełni wystrój wiosennego stołu i uzupełni przestrzeń wokół świeżych kwiatów. Sofia została stworzona z myślą o codziennych chwilach spędzanych z rodziną i bliskimi.

Kiedy promienie słońca wdzierają się przez przesłonięte zasłonami okna, nie pozostaje nam nic innego jak je odsłonić. Idąc tym tropem odkrywamy najnowsze oblicze subtelnej kolekcji Sofia. Delikatność, reliefowy fason i prawdziwy rzeźbiarski majstersztyk, który uwodzi ćmielowską formą i zachwyca złotym blaskiem. Stworzony po to, aby celebrować wyjątkowe chwile skąpane wiosennym słońcem.

Kolekcja Sofia to klasyka delikatnie zarysowana nowoczesnością. Idealnie dopełni wystrój wiosennego stołu i uzupełni przestrzeń wokół świeżych kwiatów. Sofia została stworzona z myślą o codziennych chwilach spędzanych z rodziną i bliskimi, ale dzięki swojej niebanalnej formie
i zdobieniom sprawdzi się perfekcyjnie także podczas wielkanocnego śniadania.

Zobacz także: Piękne kuchnie. Zobacz jak urządzają Polacy

Złote elementy i nadzwyczajne wytłoczenia sprawiają, że prezentuje się naprawdę wyjątkowo, ale jednocześnie bardzo subtelnie. Porcelanowe załamania idealnie rozproszą wpadające promienie słońca, co spowoduje, że wielkanocny stół magicznie rozbłyśnie.

Sofia powstała w wyniku wielu prób odpowiedniego ukształtowania porcelanowego tworzywa. Finalnie, precyzyjna praca ludzkich rąk nadała jej niezwykłą formę, wyróżniającą się wśród innych porcelanowych zastaw. Śmiało można stwierdzić, że Sofia nie jest „zwykłą” porcelaną,
a swoistym majstersztykiem, który zaprezentuje się na stole niczym dzieło sztuki.

To Cię zainteresuje: Mały dom. Tak możesz urządzić 120 metrów!

Kolekcja Sofia dostępna jest w trzech różnych odsłonach: białej oraz dekorowanej platyną lub złotem. Każdy, na kogo Sofia rzuci swój subtelny urok, może wybrać odcień idealny dla siebie i swojego wnętrza. Oprócz zestawów obiadowych i kawowych w sprzedaży dostępne są również pojedyncze produkty, a wśród nich talerze, filiżanki, kubki, półmiski, waza, mlecznik, imbryk, salaterka, sosjerka, cukiernica.

Ceny produktu:

Dostępne w zestawach oraz jako pojedyncze elementy:
Garnitur do kawy 6/12 Sofia 3604 - 126,57 zł
Serwis obiadowy 6/18 Sofia 3604 - 307,38 zł
Serwis obiadowy 12/39 Sofia 3604 -501,94 zł
Serwis obiadowy 12/44 Sofia 3604 -774,32zł

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także