Piękna zastawa. Zimowa kolekcja na święta!

Piękna zastawa. Zimowa kolekcja na święta!

Autor: Ewa Kozioł
02 gru 2021 10:11

Stół w święta zasługuje na wyjątkową oprawę. Zapewni ją piękna porcelana Shell o subtelnym odcieniu złamanej bieli. Jej kształty inspirowane są naturą, a złote akcenty dodają elegancji. Świętnie sprawdzi się też w aranżacjach zimowych, z prostą dekoracją w postaci gałązek świerku, cytrusów czy orzechów.

Tak jak zmieniamy dekoracje wnętrz z uwagi na porę roku czy wyjątkową okazję, tak i aranżację stołu dobieramy do okoliczności. A niewątpliwie to zimą, zwłaszcza w okolicach świąt Bożego Narodzenia, najczęściej (i chyba najpiękniej!) przystrajamy nasze mieszkania. To właśnie w tym magicznym czasie dbamy o każdy najmniejszy szczegół, pamiętając, że stół – serce domu, także zasługuje na wyjątkową oprawę. A ją zapewni ponadczasowy serwis Shell marki Fyrklövern.

Shell to kolekcja stoneware w kolorze złamanej bieli. Wytwarzana jest w Portugalii, w jednej z czołowych fabryk kamionki, wspierającej zrównoważoną produkcję. To, co ją wyróżnia, to nieregularne kształty z elementami beżu i jasnej szarości oraz ręcznie malowane złote krawędzie, którymi zdobione są kubki, miseczki, dzbanek i talerze obiadowe. 

Kolekcja Shell pozwala tworzyć prawdziwie unikatowe aranżacje. Dzięki tej charakterystycznej dla serwisu prostocie i naturalności możemy uzupełniać stylizację stołu o różnorodne elementy dekoracyjne. W zimowym i świątecznym czasie warto wykorzystać akcenty w intensywnym kolorze, np. butelkowej zieleni, która będzie idealnie kontrastować z bielą serwisu Shell. Taką aranżację doskonale uzupełnią naturalne dodatki – gałązki świerku czy jodły, suszone plasterki cytrusów, papierowe ozdoby, laska cynamonu. Przyjemnego ciepła nada wnętrzu subtelne światło świec. Tak prosto – i tak pięknie!

Serwis Shell to nie tylko piękny design, ale też funkcjonalność. Kamionka jest wytrzymała, a te elementy, które nie posiadają złotych zdobień, mogą być używane zarówno w kuchence mikrofalowej, jak i w zmywarce.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także