PARTNER PORTALU
Przyjęcie w ogrodzie - zadbaj o piękną oprawę

Przyjęcie w ogrodzie - zadbaj o piękną oprawę

Autor: Anna Usakiewicz
13 kwi 2019 20:25

Majówka to czas, w którym warto skorzystać z odpoczynku na łonie natury i przygotować elegancką ucztę dla przyjaciół. Cudowny klimat stworzą porcelanowe zastawy.

Marka Fyrklövern przedstawia wachlarz inspiracji w postaci przepięknych, luksusowych Serwisów z wiosennymi motywami, które idealnie sprawdzą się na stole podczas majówki!

Lise to porcelana najwyższej jakości, zdobiona niebieskimi kwiatami i szczyptą złota! Stanowi doskonały wybór na wszystkie okazje! Na co dzień i od święta! Podczas przyjęcia w ogrodzie czy w domowej altanie sprawdzi się znakomicie i będzie stanowiła doskonałą ozdobę każdego wiosennego spotkania.

Sentiment to serwis inspirowany wspomnieniami z dzieciństwa, podróżami i ręcznie malowaną porcelaną babci! Zdobiące go motywy kwiatów w biało niebieskich tonacjach – zdecydowanie przywołują wyglądem wiosnę i zapraszają do wspólnego świętowania.

Zobacz także: Salon z jadalnią - 20 pięknych wnętrz

Serwis Magic Garden zaprojektowany w dwóch odsłonach kolorystycznych, białej i kolorowej - przepięknie zaprezentuje się podczas wiosennych spotkań w ogrodzie!

Elegancka porcelana Victoria to unikalny projekt, dekorowany 18-karatowym złotem oraz subtelnym, wijący się niczym wstęga wzorem! Stanowi doskonały pomysł na majówkowe uroczystości! W oprawie odpowiednio dobranych dekoracji, świeżych, wiosennych kwiatów i delikatnych wstążeczek zaprezentuje się niezwykle lekko i subtelnie!

Celebration to luksusowa porcelana o lekko falistym kształcie, zdobiona prawdziwą platyną. W oprawie wiosennych kwiatów, wybornych dań i smakołyków będzie prezentować się bardzo dostojnie. Sprawdzi się na co dzień jak i od święta – również na majówkę!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także