Stół na Halloween. Piękny, elegancki i luksusowy!

Stół na Halloween. Piękny, elegancki i luksusowy!

Autor: Ewa Kozioł
26 paź 2022 09:39

Przygotowujesz imprezę na Halloween? Nie wiesz, jak ozdobić stół? Wybierz ręcznie dekorowaną porcelanę zdobioną 18-karatowym złotem, która oszałamia swoim biżuteryjnym splotem. W tym roku Halloween będzie nie tylko straszne, ale i luksusowe!

W jesiennych stylizacjach stołu często dominują klasyczne, a zarazem bezpieczne rozwiązania. Chętnie sięgamy tu po kolory ziemi i natury: paletę brązów, głęboką zieleń, odcienie złota i pomarańczy. Gdy aranżacja planowana jest z okazji halloweenowego spotkania, dochodzą dekoracyjne drobiazgi, takie jak dynie, pająki czy nietoperze. Klasyka zawsze się sprawdza – to fakt, ale czasami, zwłaszcza na specjalną okazją, warto przygotować coś równie wyjątkowego. Znakomitym pomysłem będzie Halloween w stylu glamour!

Przy tego typu aranżacji doskonale sprawdzi się ręcznie zdobiony serwis Victoria od Fyrklövern. Został zaprojektowany przez utalentowaną i wszechstronną artystkę Anne Rooslien. Wyjątkowość serwisu płynie też z jego królewskiego rodowodu, gdyż powstał on z okazji zaślubin następczyni tronu Szwecji, księżnej Wiktorii. Jego wygląd zachwyca zdobieniami z 18-karatowego złota oraz subtelnym wzorem, który wije się niczym piękna, jedwabna wstęga na białej porcelanie.

Wszystko to sprawia, że porcelanowa zastawa Victoria to kwintesencja unikalnego wzornictwa, delikatnej formy i stylu pełnego wysublimowanej elegancji. Doskonale przy tym kontrastuje z wyrazistym obrusem lub naturalnie ciemnym blatem stołu i komponuje z dodatkami w odcieniach srebra, złota czy perłowego różu. Do tego żywe kwiaty, na których przysiądą pająki, trochę pajęczej nici i można czekać na to, co przyniesie halloweenowa noc – cukierki czy psikusy. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także