×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Stół na święta i Sylwestra: piękna złota porcelana. Ale elegancka!

Stół na święta i Sylwestra: piękna złota porcelana. Ale elegancka!

Autor: Justyna Łotowska
13 gru 2021 12:34

Ta kolekcja może się podobać! Talerzyki i talerze, salaterki i półmiski, a także dopełniające całości sztućce w złotym kolorze oraz kieliszki  zachwycają kształtem, zdobieniami z 18-karatowego złota oraz diamentowymi wzorami.

Tego wyjątkowego wieczoru szczególnie wyczekujemy, wierząc, że jego celebracja pozwoli nam w wielkim stylu wkroczyć w nowy rok. Sylwestrowa noc – bo o niej oczywiście mowa – jest jedyna w swoim rodzaju. Nic więc dziwnego, że spotkania rodzinne czy z przyjaciółmi, jakie organizujemy z tej okazji, wymagają eleganckiej i stylowej oprawy. Zapewni ją serwis Diamond marki Fyrklövern – stworzony z dbałością o każdy detal i inspirowany ponadczasowym pięknem białego diamentu.

Diamenty … Co decyduje o tym, że uznajemy je za synonim luksusu i wyrafinowanego piękna? To z pewnością ich idealna harmonia, wyjątkowe szlify, oczarowujący blask. Właśnie te cechy diamentu w niezwykły sposób udało się przenieść na tę kolekcję porcelany. A dokonał tego wspaniały duet – Gitte Dyrberg i Henning Kern, wybitni, skandynawscy projektanci biżuterii.

Serwis to idealna propozycja nie tylko na Sylwestra, ale też każdy wieczór karnawałowych spotkań oraz uroczystości w gronie najbliższych. Kolekcja jest utrzymana w kolorze perły i srebrzystej bieli, na tle których niezwykły efekt tworzy wzór inspirowany diamentowymi szlifami. Wrażenie luksusu potęgują ręcznie malowane zdobienia z 18-karatowego złota. Kieliszki z tego serwisu wyróżnia delikatnie uwypuklony kształt, złote krawędzie oraz połyskująca stopa. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także