Świąteczny stół: pomysł na klasyczną czerwono-złotą dekorację

Świąteczny stół: pomysł na klasyczną czerwono-złotą dekorację

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
15 gru 2020 12:02

Boże Narodzenie to szczególny czas, który chcemy spędzić z bliskimi w wyjątkowy sposób. Eleganckie złoto i klasyczna czerwień to połączenie, które z pewnością cię nie zawiedzie! Zobacz pomysł na świąteczną dekorację stołu, która będzie zawsze na czasie!

Szukasz pomysłu na odświętną zastawę? Zdecyduj się na tę z motywem zainspirowanym marmurem - jednym z najpopularniejszych wzorów ostatnich lat. Nakrycie stołu dopełnij eleganckim szkłem i sztućcami. Delikatna forma i złote zdobienia nadadzą wykwintności całej kolacji. W takiej oprawie podkreślisz wyjątkowość smaku tradycyjnego barszczu z uszkami czy aromatycznego kompotu z suszu.

Świąteczny stół - pomysł na dekorację

Pamiętaj, że pierwsze skrzypce grają świąteczne dania, na które z utęsknieniem czeka cała rodzina. Podaj je w ceramicznych paterach i misach w kształcie gwiazdki. Nie zapomnij o eleganckim nakryciu – idealnie sprawdzi się jasny obrus ze złotymi elementami. Całość uzupełnij o klimatyczne świece, które dodadzą blasku wigilijnej kolacji. Na stole nie może zabraknąć świątecznych dekoracji. Figurka w kształcie renifera czy kula śnieżna myślami zabierze Cię prosto do Laponii – urokliwej krainy Świętego Mikołaja.

Elegancki i klasyczny wystrój domu zawsze na czasie

Boże Narodzenie to czas obdarowywania, miłości i ciepła. Świąteczny klimat i rodzinną atmosferę podkreślą dodatki w kolorze klasycznej czerwieni. Zadbaj o wygodne poduchy czy przyjemny w dotyku koc właśnie w tym kolorze. Na choince zawieś czerwone bombki. Gwarantujemy, że pojedyncze dodatki kontrastujące ze złotymi elementami idealnie uzupełnią stonowaną, elegancką aranżację.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także