×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Dobry Design 2023. Najlepsze produkty w kategorii AGD kuchenne!

Dobry Design 2023. Najlepsze produkty w kategorii AGD kuchenne!

Autor: Ewa Kozioł
10 sty 2023 11:07

Finał konkursu Dobry Design 2023 odbędzie się 27 stycznia w trakcie tegorocznej edycji 4 Design Days. A tymczasem zobacz finalistów w kategorii AGD Kuchenne.

1. Linia Kernau Raw Copper, Kernau

Linia Kernau Raw Copper składa się z piekarnika oraz płyty gazowej, których design opiera się na prostocie formy. Wyróżnikiem linii jest nietypowa kolorystyka. Płyta gazowa jest wykonana z czarnego szkła hartowanego, a na froncie ma listwę w barwie miedzi. Kolor listwy jest powielony na panelu oraz dolnej części piekarnika. Taki drobny detal to dodatkowy smaczek we wnętrzu. Miedziany odcień listew i frontów połączony z bazową czernią dodaje urządzeniom klasy.

2. Zestaw Kernau Obsydian, Kernau

Zestaw Kernau Obsydian składa się ze zlewozmywaka z akcesoriami oraz baterii kuchennej. Łączy on w sobie wysoką jakość wykonania z ergonomią użytkowania, a przy tym wszystkim wpisuje się
w najnowsze trendy wnętrzarskie, sprawiając, że korzystanie z kuchni staje się przyjemniejsze. W komplecie użytkownik dostaje dwie deski, które oprócz swojej zasadniczej funkcji - ociekowej i deski do krojenia, można wykorzystać do serwowania przekąsek czy jako podstawkę pod garnek. Można je bezpiecznie ułożyć na zlewozmywaku i zyskać więcej przestrzeni na blacie.

Kolejny etap konkursu to prezentacje najlepszych rozwiązań w trakcie 4 Design Days 2023 i wybór zwycięzców. Finał konkursu odbędzie się podczas uroczystej Gali Dobry Design w dniu 27 stycznia w MCK w Katowicach.

Organizatorem Konkursu Dobry Design 2023 jest PTWP, wydawca serwisów Propertydesign.pl i Dobrzemieszkaj.pl oraz organizator 4 Design Days - święta architektury i designu, którego najbliższa edycja odbędzie się w dniach 26-29 stycznia 2023 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także