×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Stół na Boże Narodzenie. Elegancka porcelana na święta. Piękna!

Stół na Boże Narodzenie. Elegancka porcelana na święta. Piękna!

Autor: Ewa Kozioł
18 lis 2022 09:22

Biała porcelana ozdobiona delikatnymi kwiatami, liśćmi i motywami zwierzęcymi będzie wyglądała niezwykle elegancko na świątecznym stole. Kolekcja Flamboyant stanie się ozdobą wnętrza nie tylko w Boże Narodzenie, ale także podczas codziennych, rodzinnych spotkań.

To więcej niż zastawa stołowa. Zastawa stołowa Flamboyant to niemal dzieła sztuki, które będą ozdobą każdego wnętrza. Ekstrawagancka, ekskluzywna, eklektyczna.

– Uwielbiam, gdy codzienne przedmioty, takie jak misy czy talerze, stają się dziełami sztuki. Niemniej jednak nasza ekstrawagancka zastawa stołowa ma klasyczny charakter, który nie wychodzi z mody i wpisuje się w każdą porę roku – mówi Alexandra Tobler, Creative Director Westwing Collection.

Fot. WestwingNow.pl

Zastawa stołowa Flamboyant inspirowana jest trendem biofilii: ilustracje stworzone przez zespół projektowy Westwing Collection na białej porcelanie prezentują delikatne kwiaty, liście i motywy zwierzęce.

Fot. WestwingNow.pl

W święta nie odmawiamy odrobiny ekstrawagancji na jadalnianym stole. Dzięki kolekcji Flamboyant twoja kreatywność może nie mieć granic...Wesołego mix & match! Wszystko albo nic? Nie tym razem! Połącz wybrane modele z kolekcji Flamboyant z prostą zastawą stołową. Efekt WOW gwarantowany!

Fot. WestwingNow.pl

Dlaczego używać zastawy stołowej tylko do obiadu, jeśli równie imponująco prezentuje się na ścianie? Dzięki różnym wzorom możesz stworzyć swoją własną Wall of Flamboyant i upiększyć swój dom małymi dziełami sztuki.

Fot. WestwingNow.pl

Kolekcje Flamboyant dostępna jest na WestwingNow.pl.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także