PARTNER PORTALU
AGD do zabudowy. Zobacz ciekawe rozwiązania

AGD do zabudowy. Zobacz ciekawe rozwiązania

Autor: Katarzyna Masłowska
21 maj 2019 12:29

Z połączenia technologii oraz minimalistycznego wzornictwa powstała seria urządzeń o łagodnych kształtach. Lekkie szkło o wysokiej jakości kontrastuje ze stalą, zapewniając elegancję i doskonałą jakość.

Oferta firmy Hoover do zabudowy zawiera serię pralek, pralko-suszarek, suszarek, zmywarek, chłodziarek, lodówek, piekarników oraz płyt grzewczych z możliwością uruchamiania, sterowania i monitorowania za pomocą aplikacji Hoover Wizard.

Możliwość sterowania urządzeniem z poziomu aplikacji to niewątpliwie oszczędność czasu, a także wgląd w stan techniczny sprzętu, co sprawia, że jego użytkowanie jest bardziej komfortowe. Ponadto produkty Hoover tworzone są z myślą o środowisku i posiadają najwyższe klasy energetyczne.

Zobacz także: Otwarta kuchnia: 20 pięknych aranżacji

Przydatne funkcje odnajdą również miłośnicy zdrowego stylu życia np. pieczenie na parze w piekarnikach, program 75 stopni w zmywarkach - skutecznie eliminujący bakterie, czy usuwanie alergenów z ubrań w pralkach oraz pralko-suszarkach. Marka jest także rekordzistą pod względem pojemności zmywarki, pralki a także piekarnika.

Hoover zaprojektował również specjalną kolekcję urządzeń do zabudowy. Vanity Premium Collection charakteryzuje się spójną linią stylistyczną. Z połączenia technologii oraz minimalistycznego wzornictwa powstała seria urządzeń o łagodnych kształtach. Lekkie szkło o wysokiej jakości kontrastuje ze stalą, zapewniając elegancję i doskonałą jakość. Urządzenia dostępne w serii Vanity Premium Collection to okap, winiarka, ciśnieniowy ekspres do kawy, piekarnik mikrofalowy, piekarnik parowy i klasyczny piekarnik elektryczny. Dla pasjonatów sztuki kulinarnej dostępne są także urządzenia do gotowania Sous Vide.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także