×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Aneks kuchenny: 12 dobrych pomysłów na przechowywanie

Aneks kuchenny: 12 dobrych pomysłów na przechowywanie

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 paź 2019 12:06

Praktyczne carga, wygodne relingi, funkcjonalne organizery. Warto je mieć. Dzięki nim każdy aneks kuchenny zyska w pełni komfortową przestrzeń na przechowywanie.

Dobrze urządzony aneks kuchenny to szereg rozwiązań, których na pierwszy rzut oka nie widać. Do nich należą nie tylko praktyczne carga czy relingi, ale też rozwiązania typu slim, które potrafią wyszczuplić naszą kuchnię, dając nawet o 20% więcej miejsca na przechowywanie.

Co więcej, producenci okuć meblowych idą o krok dalej dając nam możliwość całkowitego ukrycia strefy roboczej w kuchni, kiedy z niej nie korzystamy. To rozwiązanie szczególnie polecany do aneksów kuchennych. Specjalne systemy meblowe dają możliwość ukrycia przestrzeni za drzwiami, które schowane są we wnękach między korpusami mebli. Dzięki temu nie zaburzają one estetyki wnętrza po otwarciu frontu. To idealna opcja ukrycia kuchni, gdy nie chcemy, aby nasza przestrzeń była widoczna dla gości. Zamknięcie jej daje efekt naturalnej powierzchni mebla, nie zaburzając przy tym wizualnej strony ukrywanego pomieszczenia. Z kolei brak szyn w dolnej części to wygoda oraz bezpieczeństwo.

Tekst: Urszula Tatur

Zobacz także Aneks kuchenny: piękne kolekcje mebli

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także