×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Aranżacja kuchni: jak stworzyć idealny porządek

Aranżacja kuchni: jak stworzyć idealny porządek

Autor: Katarzyna Masłowska
19 lip 2019 08:56

Chcemy aby meble kuchenne nie tylko stanowiły ozdoby naszych wnętrz, ale również były praktyczne w użytkowaniu. Oznacza to, że naszym wymogiem jest by wszystko tu miało swoje miejsce – przecież nikt nie lubi podczas gotowania szukać potrzebnych rzeczy.

Dlatego tak ważny jest również aspekt funkcjonalności naszych mebli w kuchni.

Z podobnego założenia wychodzi uznany w Polsce i Europie producent mebli kuchennych na zamówienie, pod konkretny wymiar – firma Stolzen z Elbląga. Meble sygnowane nazwą tej marki stanowią nie tylko obietnicę idealnego wyglądu, perfekcyjnego wykonania, zastosowania najlepszych materiałów do ich produkcji ale również bardzo wysokiej funkcjonalności użytkowej.

Zobacz także: Ściana nad blatem - 20 wyjątkowych zdjęć kuchni

Wyróżnikiem mebli Stolzen jest także perfekcyjnie wręcz zagospodarowanie ich powierzchni użytkowej. Dzięki takiemu projektowaniu zabudowy meblowej bardzo łatwo będzie zachować w kuchni ład i porządek.

Udogodnienia w kuchni

Przykładem tego może być specjalnie zaprojektowana szafka wkomponowana w zabudowę mebli - nazwana „spiżarką”. Tu można umieścić wszystkie niezbędne w kuchni akcesoria – tak aby miały swoje miejsce i można je było łatwo schować i szybko wyjąć.

Kolejnym udogodnieniem naszej pracy w kuchni jest specjalna szuflada na butelki z winem – nie dość, że ładnie wygląda w kuchni nadając jej swoistego „klimatu” to jeszcze rozmaite wina zawsze będą pod ręką w razie takiej potrzeby. Dodajmy, że nie chodzi tylko o wypełnianie kielichów ale również o dodawanie tego trunku do niektórych potraw.

Posiadacze mebli kuchennych marki Stolzen z pewnością docenią również wygodny, rozsuwany system do przechowywania naczyń kuchennych – talerze czy garnki będzie można teraz łatwo i szybko wysunąć na zewnątrz z zabudowy meblowej, bez potrzeby schylania się czy klękania na podłodze w celu znalezienia odpowiedniego naczynia.

Meble marki Stolzen posiadają również szuflady, które są wyposażone w ręcznie wykonane specjalne wkłady i organizery z drewna olejowanego. W nich można przechowywać niezbędne w kuchni asortymenty oraz utrzymać dzięki temu odpowiedni porządek. Wszystko ma tu swoje odpowiednie miejsce.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także